W ostatnich tygodniach wszyscy fani nad Wisłą żyją przyszłością Roberto Soldica. Jedni twierdzą, iż powinien on zostać w polskiej organizacji, inni, że musi się już sprawdzić za oceanem. Co by się nie wydarzyło, wygląda na to, iż KSW nie zamierza go tak łatwo wypuścić.

Roberto Soldic (20-3) to aktualny czempion KSW kategorii półśredniej oraz średniej, który zdecydowanie cieszy się popularnością wśród kibiców z całej Europy. Ostatnimi czasy sporo dyskutuje się na temat jego kolejnych kroków – wszystko za sprawą tego, iż w kontrakcie z największą, polską organizacją MMA została mu tylko jedna walka. Dodatkowo, „Robocop” niedawno spotkał się z przedstawcielami UFC, a według Ariela Helwani’ego, finalizacja tamtejszej oferty ma nastąpić już wkrótce.

Zobacz także: „Może w nadchodzących dniach podpisać kontrakt” – Soldic coraz bliżej UFC!

Okazuje się jednak, iż KSW nie zamierza się poddawać. Zaproponowano mu ponoć milion euro za cztery kolejne pojedynki, co w przeliczeniu daje ponad cztery miliony złotych!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Chorwat po raz ostatni widziany był w akcji, w grudniu minionego roku. Podczas KSW 65 stanął w szranki z Mamedem Khalidovem (35-8-2) i nie dając mu większych szans, ciężko znokautował przed końcem drugiej odsłony, wydłużając tym samym swoją serię wygranych do siedmiu i zdobywając trofeum kategorii do 84 kilogramów.

Źródło: Twitter/Łukasz Jurkowski