Zapraszamy na kolejny odcinek podcastu MMA Śląskim Okiem, w którym gościliśmy Patryka Kaczmarczyka i Jacka Bednorza. Głównymi tematami były gale odbywające się w miniony weekend i po rozmowie z gośćmi zostały podsumowane.

Pierwszy na linii pojawił się Patryk Kaczmarczyk, z zawodnikiem KSW porozmawialiśmy chwilę na temat występu klubowego kolegi Dominika Tkaczyka na sobotniej gali AFN, predyspozycjach Patryka do zajmowania się trenerką po zakończeniu kariery i mocno obsadzonej kategorii piórkowej w klubie RKT Radom. Było to swego rodzaju odtworzenie z sobotniego wywiadu, w którym trochę zawiódł sprzęt.


Kolejny gość, to Jacek Bednorz, który w main evencie gali Armia Fight Night Special Edition znokautował Kamila Szymuszowskiego. Chwilka rozmowy z zawodnikiem z Zabrza na temat planu na walkę, jego mocnych stron i kolejnej walce, tym razem o mistrzowską szablę z Tymkiem Łopaczykiem.

Zobacz także: AFN Special Edition: Jacek Bednorz znokautował Kamila Szymuszowskiego kolanem

Dalsza część podcastu, to omówienie gal, które odbyły się w weekend. Było o wyżej już wspomnianej gali Armia Fight Night, walce Fabricio Werduma, gali Bellator 258 czy UFC Vegas 26. Analizy, spostrzeżenia i podsumowanie najciekawszych walk. Zapraszamy.