22 września miejsce będzie miało CAVEMMA 3, do którego dojdzie w Grodzisku Mazowieckim. Do karty walk dodano właśnie interesującą potyczkę w wadze koguciej kobiet. Powracająca na polskie podwórko Marta Waliczek zmierzy się z Sarah Frotą.  

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Marta Waliczek (6-6) w ostatnich latach próbowała swoich sił na światowej scenie, rywalizując dla Ares FC, OKTAGON MMA, czy PFL, jednakże z różnym szczęściem. Kolejny występ zaliczy natomiast w naszym kraju. Oficjalnie potwierdzono już, że do klatki powróci 22 września, podczas trzeciej edycji organizowanej pod sztandarem CAVEMMA. Jej rywalką będzie Sarah Frota (10-4).

Zobacz także: Radcliffe vs. Jakubiec wzbogaca rozpiskę CAVEMMA 3

Frota to Brazylijka, która od pewnego czasu mieszka w Warszawie, gdzie co dzień przygotowuje się w Nemezis Team. W przeszłości walczyła nawet dla największej promocji na świecie – UFC, jednakże nie będzie tego zbyt dobrze wspominać. Wystąpiła tam dwukrotnie, przegrywając swoje potyczki. Ostatni start zaliczyła w listopadzie 2021 roku. Na Brazilian Fighting Series 3 podjęła Larissę Mourę (3-3) i nie dając jej zbyt dużych szans, rozbiła ją już w inauguracyjnej odsłonie.

Źródło: Twitter/CAVEMMA