Przemysław Mysiala zastąpi Michał Andryszaka. Zmierzy się ze Stuartem Austinem na gali OKTAGON 48.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na zbliżającej się wielkimi krokami gali OKTAGON 48, która odbędzie się 4 listopada w AO Arenie w Manchesterze, będziemy mieli okazję obejrzeć między innymi pojedynek w królewskiej kategorii wagowej, a jednym z jego bohaterów będzie reprezentant Polski.

Jednak to nie – jak pierwotnie planowano – Michał Andryszak (25-11) wejdzie do klatki, żeby skrzyżować rękawice z obecnym numerem 6 rankingu dywizji ciężkiej OKTAGON MMA Stuartem Austinem (17-8), a inny Polak – Przemysław Mysiala (24-12-1). Taką informację zamieściła w swoich mediach społecznościowych czeska organizacja:

Początkowo, do starcia z Anglikiem zestawiono wspomnianego już wyżej „Longera”, jednakże trudy stoczonego przez niego boju z Ivanem Vitasoviciem (12-5-1) na gali FNC 12, która miała miejsce miesiąc temu, spowodowały, że reprezentant Ankos MMA musiał wycofać się z tego pojedynku.

Zastępstwem dla Poznaniaka okazał się być „The Polish Bear” – były zawodnik m.in. KSW czy PFL. Mysiala powróci tym samym do oktagonu po ponad rocznym rozbracie z walkami i spróbuje przełamać złą passę dwóch porażek z rzędu, które odnotował w ostatnich występach. 

Zobacz również: 16 kg przewagi nie pomogło – Andryszak ubity na FNC 12 [WIDEO]

Główną atrakcją karty walk gali OKTAGON 48 w Manchesterze będzie starcie o pierwszy, historyczny dla tejże organizacji pas mistrzowski kategorii muszej pomiędzy Aaronem Aby (15-7-1) a Eliasem Garcią (9-2).

autor: Patryk Goryluk

źródło: OKTAGON MMA | fot. instagram / oktagon_uk_ireland