45-letni Yoel Romero będzie musiał jeszcze poczekać na szansę rywalizacji o mistrzowski pas Bellatora. Jego konfrontacja z Vadimem Nemkovem zostaje oficjalnie zdjęta z rozpiski 290. edycji.

Czwartego lutego miejsce będzie miało Bellator 290, które rozegra się w Kia Forum. Pierwotnie planowanym co-main eventem całego wydarzenia miała być mistrzowska potyczka pomiędzy dzierżącym pas Vadimem Nemkovem (16-2) oraz Yoelem Romero (15-6). Przedstawiciele organizacji potwierdzili jednak portalowi ESPN, iż Rosjanin zmuszony jest wycofać się z walki. Na ten moment brak szczegółów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ze względu na odwołanie tego pojedynku, do rozpiski wpisane zostało nowe starcie o najważniejsze trofeum. Niepokonany dotychczas w zawodowstwie, Johnny Eblen (12-0), położy na szali swoje trofeum kategorii do 84 kilogramów w boju z legitymującym się rekordem 31-3, Anatolym Tokovem.

Jako główne zdarzenie tego wieczoru zobaczymy pożegnanie legendarnego Fedora Emelianenki (40-6). „Car” po raz kolejny stanie w szranki z Ryanem Baderem (30-7), mierząc się o złoto królewskiej dywizji. Możemy być więc przekonani, że emocji nie zabraknie.

Zobacz także: Fedor Emelianenko w pożegnalnym starciu powalczy o… mistrzowski pas Bellatora!

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: espn.com