Były tymczasowy mistrz kategorii półśredniej i dwukrotny pretendent do właściwego tytuły – Colby Covington zdecydował się zrobić jeszcze większy szum wokół swojego nazwiska, grożąc Jonowi Anikowi – komentatorowi organizacji UFC, gdyż ten uważa, że to Belal Muhammad zasługuje na walkę o pas, a nie „Chaos”.

Colby Covington jest jedną z najgłośniejszych postaci MMA. Twierdzi, że zaczął używać tego triku, po uświadomieniu sobie, że cicha i szanująca wszystkich wersja jego osoby nudziła wszystkich na śmierć i że ostatecznie, mogłoby to kosztować go to miejsce w UFC. To było ponad 6 lat i kilka walk o tytuł temu.

Z ogłoszeniem kolejnej walki o tytuł, wydaje się, że „Chaos” postanowił ponownie podnieść poziom trash talku. Tym razem skierowany przeciwko tym, którzy krytykują go za otrzymanie walki o pas, która – zdaniem krytyków – jest niezasłużona. Jednym z nich był Jon Anik, który opublikował następującego tweeta:

„Bardzo dobrze rozumiem, dlaczego Colby Covington był rezerwowym, ale trudno nie współczuć Belalowi Muhammadowi! Ma serię dziewięciu walk bez porażki. Nie przegrał od ponad czterech lat. Właśnie znokautował wcześniej niepokonanego zawodnika. Ten człowiek zasługuje na szacunek, i nie mówię tego dlatego, że prowadzi podcast z moim bratem bliźniakiem.”

„Chaos” zareagował w wulgarny sposób na taką opinię przedstawioną przez Anika:

Więc chciałeś lizać moje jaja w Londynie, 'Och Colby! To, to, to!’ Ale potem chcesz pójść za scenę i kibicować rasiście! Więc on ma związki z rasizmem i Belalem Muhammadem. I wiesz, Jon Anik, ziomek, nie chcę, żeby twoje dzieci dorastały bez ojca. Po prostu zdaj sobie sprawę, że mieszkasz w Boca, a ja w Miami, skurw*synu. Nie jesteś ode mnie zbyt daleko. Lepiej zamknij swoje jeb*ne usta. Drażnisz niedźwiedzia? Teraz niedźwiedź cię będzie ścigać.

– rzekł Covington.

Nie tylko Anik nie popiera takiego rozwiązania w kwestii kolejnego pretendenta do pasa wagi półśredniej. Również mistrz nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw i twierdzi, że Covington powinien wygrać przynajmniej jeszcze jeden pojedynek, przed kolejną szansą mistrzowską.

Zobacz także: Leon Edwards uważa, że Colby Covington nie zasługuje na walkę o pas: „Nie dostanie szansy mistrzowskiej”

źródło: bloodyelbow.com