Organizacja KSW skrupulatnie rozbudowuje 'dywizję kickbokserów’. Do m.in. Tomasza Sarary, Izu Ugonoha czy Arkadiusza Wrzoska dołączył właśnie Tomas Mozny, który poinformował za pośrednictwem Instagrama o podpisaniu kontraktu z polską promocją.

Do organizacji KSW dołączył nowy zawodnik – Tomas Mozny, który poinformował za pośrednictwem Instagrama o podpisaniu umowy z polską promocją.

„Nowy rok
Nowy kontrakt
Nowe możliwości
Nowe doświadczenie
Nowi ludzie
Nowy sport”

Zawodnik pochodzący ze Słowacji to przede wszystkim kickbokser, który dopiero niedawno powrócił do MMA. Co ciekawe, w mieszanych sztukach walki stoczył dopiero dwa pojedynki – oba z polskimi reprezentantami. W 2011 roku przegrał z Hubertem Lechem, zaś w październiku 2022 roku – znokautował Kamila Mindę. W trakcie kickbokserskiej kariery, pokonał Arkadiusza Wrzoska i przegrał z Tomaszem Sararą. Miał okazję występować dla największej organizacji zrzeszającej kickbokserów – GLORY Kickboxing.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czyżbyśmy zatem poznali najbliższego przeciwnika Wrzoska, który miał się mierzyć z Arturem Szpilką? Niewykluczone, zwłaszcza z uwagi na fakt, że – jak już zostało wspomniane – Słowak miał już okazję pokonać Polaka na ringu, w 2015 roku.

Zobacz także: Damir Ismagulov zakończył karierę

źródło: Instagram / Tomas Mozny

Materiał powstał we współpracy z partnerem