Mistrz wagi lekkiej organizacji Bellator Patricky Pitbull wskazał kolejnych pretendentów, z którymi mógłby się zmierzyć.

Patricky Pitbull niedawno zdobył wakujący tytuł Bellatora w wadze 155 funtów, nokautując Petera Queally’ego. Pas ten zwakował niedawno jego brat Patricio Pitbull, który zrobił to, aby w pełni skupić się na rewanżowym pojedynku z AJ McKee o koronę wagi piórkowej.

Teraz, gdy Pitbull odzyskał pas, który niegdyś należał do jego brata, w tym momencie patrzy w przyszłość i czeka na kolejne wyzwania, które czekają go w wadze 155 funtów. W rozmowie z AG Fight, Pitbull przedstawił potencjalnych następnych przeciwników, z którymi będzie walczył o koronę wagi lekkiej Bellatora.

Jest Brent Primus i Sidney Outlaw, którzy są dwoma silnymi facetami. Są ci dwaj i Primus jest nazwiskiem, które należy wpisać jako pierwszą opcję w menu. Pokonał Bena Hendersona, gadał trochę bzdur. Miał szansę walczyć ze mną dwa razy, ale uciekł. Teraz, kiedy mam pas, będzie chciał się ze mną zmierzyć. Teraz on zdobył się na odwagę, by przyjść ze mną walczyć.

Teraz, gdy Patricky Pitbull jest mistrzem Bellatora w wadze lekkiej po tych wszystkich latach, oczywiście nie będzie chciał oddać swojego tytułu w najbliższym czasie, więc można się spodziewać, że będzie bardzo zmotywowany i przygotowany na to, z kimkolwiek Bellator go zestawi.

źródło: AG Fight