Już podczas transmisji 24. edycji Babilon MMA, poznaliśmy szczegóły, dotyczące kolejnego wydarzenia. Gala z numerem 25 rozegra się ósmego października w Łomży. Przychodzący po pierwszej przegranej w dotychczasowej, zawodowej karierze, Krzysztof Gutowski, skrzyżuje wtedy rękawice z Piotrem Kacprzakiem. 

Krzysztof Gutowski (8-1) póki co pod standarem Babilon MMA zameldował się dwukrotnie. Po raz pierwszy wchodził do tamtejzej klatki w październiku 2019 roku, gdy podzielił ją z reprezentantem Finlandii, Jerrym Kvarnstromem (15-18). Rywal nie postawił mu wtedy zbyt trudnych warunków, dlatego Polak posłał go na matę już w inauguracyjnej odsłonie. Do akcji powrócił podczas gali z numerem 20. Na jego nieszczęście, pojedynek ten nie ułożył się po jego myśli i ostatecznie musiał uznać wyższość Dawida Śmiełowskiego (8-0).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Piotr Kacprzak natomiast może się pochwalić profesjonalnym rekordem 5-3. Swoją ostatnią walkę stoczył w kwietniu, kiedy to rozbił przed czasem Konrada Furmanka (2-4). Pokazał się wówczas lepiej w bezpośredniej rywalizacji z Hubertem Lottą (2-2), udanie odpłacając mu się za wcześniejszą przegraną.

Źródło: Facebook/Babilon MMA