Mike Perry planuje przejść do dywizji średniej i stoczyć tam pojedynek z Darrenem Tillem. Do potencjalnej walki, Amerykanin chciałby przygotowywać się z słynącym ze swojej siły Kubańczykiem – Yoelem Romero.

Mike Perry dopisał kolejne zwycięstwo do rekordu. „Platinum” w co-main evencie UFC on ESPN 12 był lepszy od swojego oponenta – Mickey’a Galla i wygrał z nim na punkty.

Zobacz także: UFC on ESPN 12: Mike Perry jednogłośnie wypunktował Galla

Konflikt na linii Mike Perry – Darren Till istnieje już od dłuższego czasu i nie zdaje się szybko zakończyć. Wręcz przeciwnie – fighterzy wdają się w coraz częstsze oraz intensywniejsze medialne przepychanki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszystko wskazuje na to, że 28-latek swój kolejny bój planuje odbyć w kategorii do 83 kg, a przygotowywać się do niego pragnie wraz z legitymującym się rekordem 13-5, Yoelem Romero.

„Zapytałem Mike’a Perry’ego, czy rozważa kontakt z braćmi Diaz w poszukiwaniu nowego klubu. Powiedział, że planuje pracować z Yoelem Romero, ponieważ chce przejść do 185, żeby zawalczyć tam z podłym Anglikiem. Niestety nie chciał zdradzić imienia.”

Mimo, że Amerykanin nie podał nazwiska fightera, łatwo się domyślić o kogo może chodzić. „Gorilla” ostatni raz widziany był w klatce, w listopadzie ubiegłego roku. Na UFC 244 stanął w szranki z Kelvinem Gastelumem i okazał się być od niego lepszy, wygrywając przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz także: Karty punktowe UFC on ESPN 12

Źródło: Twitter