Prezes Bellator MMA o Freire: „Jestem przekonany, że mógłby znokautować mistrzów innych organizacji”

85
Ballator MMA

Patricio Freire po ostatniej wygranej zdaje się być bardzo pewny siebie. Zawodnik dumnie rozpowiada, że jest najlepszym zawodnikiem w swojej dywizji na całym świecie. 

Popularny „Pitbull” znajduje się obecnie na fali aż sześciu zwycięstw z rzędu, co czyni go niepokonanym od ponad czterech lat. Ostatni raz zameldował się w klatce, w listopadzie bieżącego roku, gdy stanął w szranki z Portugalczykiem, Pedro Carvalho (11-4) i nie dając mu większych szans, skończył go już w pierwszej odsłonie pojedynku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Prezes amerykańskiej organizacji – Scott Coker jest bardzo dumny ze swojego fightera. Tak samo jak on sam, uważa, że jest najlepszym zawodnikiem występującym w wadze do 66 kg na świecie.

Patricio jest najlepszym „piórkowym” na świecie. Każdy, kto rozumie się na tym sporcie, nie powinien mieć w tej kwestii żadnych wątpliwości. To nie jest świeża sprawa, bo on jest numerem jeden już od dłuższego czasu. Teraz nareszcie zyskuje popularność i dochodzą do mnie słuchy, że jest porównywany z innymi mistrzami, ale uważam, że to kompletnie nie ma sensu. Jestem przekonany, iż Patricio byłby w stanie ich znokautować. W naszej dywizji jest silna rywalizacja, a teraz, po zatrudnieniu kilku osób, stanie się lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Na ten moment nie ma lepszego fightera w kategorii do 66 kg. 

Patricio Freire (31-4) niezmiennie toczy boje pod szyldem Bellator MMA od ponad dziesięciu lat. W tym czasie święcił liczne sukcesy, w tym te najważniejsze.

Zobacz także: „Diament” wskazuje przeciwnika na debiut dla Michaela Chandlera

Źródło: BJPENN.com