Czołowy zawodnik kategorii piórkowej w UFC – Ilia Topuria został zarejestrowany na monitoringu w hiszpańskim klubie nokautując agresywnego osobnika, który sam wdał się z fighterem w szamotaninę, prowokując go popchnięciami.

14-0? Ilia Topuria zaliczył właśnie kolejne skończenie, tym razem – dla odmiany po ostatnim poddaniu, znokautował rywala. Z tą jednak poprawką, że nie miało to miejsca w klatce, a jego oponent nie był zawodowym fighterem, a przypadkową osobą szukającą zwady, który sam podszedł do Gruzina i go popchnął.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać, bowiem „El Matador” szybko przeszedł do czynów mających na celu obronę przed natrętnym osobnikiem. Wypłacając mu kilka ciosów, pozbawił swoją ofiarę przytomności, do tego stopnia, że gdy dobijał go na ziemi – interweniował zgromadzony w klubie tłum ludzi.

Nie wiadomo, kim był znokautowany przez zawodnika UFC osobnik, zapewne jednak w przyszłości kilkukrotnie zastanowi się, zanim zaczepi kogokolwiek bez powodu.

Topuria ostatni raz w klatce UFC widziany był podczas gali UFC 282, kiedy to zadał pierwszą zawodową porażkę Bryce’owi Mitchellowi, poddając go w drugiej rundzie i zmuszając do refleksji nad sensem kontynuowania kariery. Gruzin legitymuje się rekordem 13-0 – 4 zwycięstwa odnosząc przez nokauty, a 8 przez poddania. Tylko debiut w UFC wzięty na ostatnią chwilę z Youssefem Zalalem dotrwał do decyzji sędziowskiej.

Zobacz także: Ilia Topuria o walce z Pimblettem: „Czuję, że UFC chroni go przede mną”

źródło: Twitter / MMA mania

Materiał powstał we współpracy z partnerem