Jak doskonale wiemy Robert Bryczek miesza występy w organizacjach OKTAGON MMA i FEN. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów w mediach społecznościowych ogłosił, że wystąpi na majowej gali OKTAGON 23, gdzie zmierzy się z Kaiko Brito (13-3). Ta walka ma wyłonić oficjalnego pretendenta do pasa w kategorii półśredniej.

„1 maja powrót do organizacji OKTAGON MMA w polsko brazylijskim starciu 🇵🇱🇧🇷 którego stawką będzie możliwość walki o tytuł mistrzowski kategorii półśredniej. Wracam do pracy, trzymajcie kciuki!”

Robert Bryczek w swoim debiucie na OKTAGON MMA podczas gali z numerem 12 wypunktował Mate Kertesza (9-4). Trzy miesiące później na OKTAGON 15 przegrał na punkty z Leandro Silvą (25-8-1). W zeszłym roku na FEN 30 pokonał Virgiliu Frasineaca (9-2) zdobywając pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Obecnie może się pochwalić dwoma zwycięstwami z rzędu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Kaiko Brito w ostatnim czasie miesza wygrane z porażkami. W 2019 roku na gali z Battlefield 2 przegrał przez TKO z naszym rodakiem Mateuszem Rębeckim (13-1). W swoim poprzednim pojedynku na RCC: Intro 11 został wypunktowany przez Pavla Gordeeva (17-2).

Gala OKTAGON 23 odbędzie się 1 maja w Brnie.

Zobacz także: Kamil Minda zawalczy o pas mistrzowski w wadze ciężkiej na majowej gali OKTAGON 23

źródło: Facebook, Robert Bryczek