Goszcząc w puszczanym na sportowych antenach Polsatu programie Koloseum, Karolina Kowalkiewicz zdradziła, z kim chciałaby teraz wejść do oktagonu. Upatrzone ma dwie konkretne rywalki. O kogo chodzi?

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Karolina Kowalkiewicz (14-7) obecnie może cieszyć się serią dwóch triumfów, którą zdobyła po wcześniejszych pięciu porażkach. Wśród nich znalazły się także te doświadczone z rąk Chinki – Xiaonan Yan (16-3) oraz Jessici Penne (14-6). Polka jasno się określiła, zdradzając, że właśnie takie rewanże interesowałyby ją na ten moment.

Są dwie takie rywalki: Jessica Penne i Yan Xiaonan. Zobaczymy jednak, co zaproponuje mi UFC, bo to też nie jest tak, że któraś z nich w tym terminie będzie dostępna.

powiedziała Kowalkiewicz będąc gościem w Koloseum.

Zobacz także: Kuriozalne zamieszanie z kartami punktowymi na UFC 281! Karolina Kowalkiewicz: Przyznaję, bałam się

Aktualnie Polka znajduje się poza najlepszą piętnastką klasyfikacji dywizji, w której występuje. Zestawienie i ewentualna wygrana z którąś z wymienionych przeciwniczek zapewni jej jednak solidną lokatę. Czy to właśnie zobaczymy w najbliższym czasie? Cóż, zobaczymy jaki pogląd na tę sprawę będą mieć przedstawiciele amerykańskiego giganta…

Źródło: polsatsport.pl