Po krótkiej przerwie organizacja Seaside BattleS MMA powraca i ogłasza swoją 3-cią galę. Po dwóch latach spędzonych w Dziwnowie organizatorzy zdecydowali się na podbój kolejnego rynku i już 7 czerwca odbędzie się gala w Szczecinie. Tym razem wszystko w pięknej scenerii jednego z najnowocześniejszych obiektów – Amfiteatru im. Heleny Majdaniec.

Seaside BattleS MMA to organizacja skupiająca się na promowaniu zawodników z Pomorza Zachodniego, a na galach możemy zobaczyć pojedynki zawodowe oraz półzawodowe. Podczas dotychczasowych edycji #SBS pojawiali się tacy zawodnicy jak Oskar Szczepaniak, Wojciech „Kulkinio” Janusz czy Piotr „Leda” Walawski.

Podczas czerwcowej edycji również nie zabraknie mocnych nazwisk, ale tak jak podczas poprzednich edycji, znajdzie się miejsce dla młodych wojowników. SBS 3 przyniesie również sporo nowości, a pierwsze ogłoszenia pojawią się już w ciągu najbliższych dni.

Sprzedaż biletów wystartuje w marcu, a dla osób które nie mogą pojawić się w Szczecinie zostanie przygotowana specjalna transmisja na kanałach Fightime.

Zobacz także: Starcie Michała Oleksiejczuka z Caio Borralho planowane na kwietniowe UFC

źródło: Informacja prasowa