Kacper Karski nie dał szans Piotrowi Strusowi, mimo dłuższej przerwy i roli ogromnego underdoga!

Runda 1:

Kacper Karski mocno zaatakował, spychając Piotra Strusa na siatkę. Strus zdołał jednak odwrócić na chwilę pozycję, choć po czasie to karski przejął dowodzenie w klinczu pod siatką. Strus ponownie doszedł do steru w uchwycie, inkasując wcześniej kilka kolan na korpus. Stompy na śródstopie w wykonaniu warszawiaka. Długi fragment walki w klinczu, raz pod dowodzeniem jednego, raz drugiego. Zerwany klincz przez Strusa po ponagleniu przez sędziego, akcja ofensywna i dobra kombinacja po stronie Karskiego. Niskie kopnięcie Strusa. Dwa dobre ciosy i kopnięcie na korpus ze strony Karskiego. Obszerne i niecelne ciosy Karskiego. Prawy doszedł do głowy Strusa, kolejne podbródkowe, seria uderzeń! Kolano na korpus w wykonaniu Karskiego, klincz pod siatką zapięty przez Piotra.

Runda 2:

Kombinacja lewego z prawym, zamknięta kopnięciem po stronie Karskiego. Strus zaczął odpowiadać ciosami i niskim kopnięciem. Krótki lewy sierpowy w wykonaniu Kacpra. Prawy Karskiego, wysokie kopnięcie. Zapięta klamra pod siatką, kontrola w wykonaniu Karskiego. Próbowanie sprowadzenia walki do parteru przez Strusa, lecz nieskuteczne. Rywal także szukał przeniesienia pojedynku na matę, również mu się to nie powiodło. Mocne kolano doszło do korpusu Strusa. Piotr szukał klinczu, aby dojść do siebie.

Runda 3:

Mocne uderzenia Karskiego. Strus kompletnie bez obrony, przyjmował każdy cios od swojego rywala. Uderzenia na korpus ze strony Strusa. Świetny podbródkowy Strusa, odpowiedź podobną akcją ze strony przeciwnika. Lowkick Karskiego. Prawy na głowę ze strony Strusa. Podbródkowy Karskiego. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Kacpra. Próba sprowadzenia w wykonaniu Strusa, nieudana. Latające kolano, ciosy podbródkowe w wykonaniu Karskiego. Zapięta gilotyna przez Karskiego! Wydawało się, że było blisko do dobrego wpięcia uchwytu, jednak Strus zdołał wyjść z opresji, w stójce wywierając presję i zapinając klincz. Zejście do parteru przez Piotra, wychwycona ręka i głowa przez Karskiego. Zajęcie pleców tym razem przez Karskiego! Walka w stójce, zapięty klincz pod siatką przez Karskiego. Ciosy podbródkowe w wykonaniu Kacpra.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Kacpra Karskiego jako zwycięzcę walki, punktując 2x 30-27, 28-29 na jego korzyść.