Dustin Poirier jest przekonany o tym, że po raz drugi pokona Conora McGregora. Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą na gali UFC 264.

W walce wieczoru gali UFC 264, Dustin Poirier (27-6) po raz trzeci zmierzy się z Conorem McGregorem (22-5). W pierwszym pojedynku zwycięzcą okazał się Irlandczyk, natomiast starcie rewanżowe wygrał „Diamond”.

Przed lipcowym trzecim pojedynkiem, Poirier jest przekonany, że będzie w stanie skończyć McGregora. Spodziewa się jednak jak zawsze ciężkiej walki.

Zamierzam ponownie zatrzymać Conora. 10 lipca moje ręce zostaną uniesione w geście zwycięstwa i ponownie skończę Conora McGregora.

stwierdził Poirier.

Dustin Poirier zapytany o to w jaki sposób i kiedy skończy McGregora odpowiedział, że nie robi takich typowań. „Diamond” jest gotowy do walki na pełnym dystansie, ale spodziewa się skończyć Irlandczyka.

Do trzeciego pojedynku pomiędzy oboma zawodnikami dojdzie 10 lipca na gali UFC 264, która odbędzie się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas przy udziale kibiców. Wszystkie bilety zostały już wyprzedane, więc będzie można się spodziewać, iż na trybunach zasiądzie 20 tys. kibiców.

Trzecie starcie pomiędzy Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem zapowiada się niezwykle interesująco.

Zobacz także: „Później przyjdę po ciebie” – Francis Ngannou odpowiada Tysonowi Fury’emu

źródło: bjpenn.com