Stefan Struve powraca ze sportowej emerytury. Ma już termin walki

114
Stefan Struve Ben Rothwell na UFC on ESPN 6 w Waszyngtonie
źródło: Twitter, UFC


Już w grudniu UFC zawita do Waszyngtonu z galą UFC on ESPN 7. Organizacja na to wydarzenie ogłosiła niezwykle interesujące starcie w wadze ciężkiej. Wystąpią w nim Stefan Struve (29-11) oraz Ben Rothwell (36-12).

„Skyscraper” jest prawdziwym weteranem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. Jego współpraca z Ultimate Fighting Championship trwa już 10 lat. W tym czasie stoczył wiele ciekawych batalii. W ostatnim występie na UFC on ESPN+3 poddał w drugiej rundzie Marcosa Rogerio de Limę (16-6-1). Po tym zwycięstwie Holender ogłosił przejście na sportową emeryturę, w której jednak nie wytrzymał za długo. 

Ben Rothwell zadebiutował w UFC w 2009 roku , gdzie na UFC 104 przegrał z Cainem Velasquezem (14-3). Choć słynie z nokautującego ciosu to w parterze również jest niezwykle groźny co już udowadniał w bojach dla amerykańskiej organizacji. Niestety obecnie nie wiedzie mu się najlepiej. Aktualnie posiada passę trzech porażek z rzędu. W swoim poprzednim występie na UFC on ESPN 4 został wypunktowany przez Andreia Arlovskiego (28-12).

Gala UFC on ESPN 7 odbędzie się 7 grudnia w Waszyngtonie.

źródło: Twitter, UFC, mmajunkie.com