Jeden wieczór, 10 walk i gwarancja emocji na najwyższym poziomie. Przedstawiamy zapowiedź gali Strife 2, która odbędzie się w hali Grupa Azoty Arena w Puławach już 25 czerwca.

Po pierwszej bardzo udanej i zbierającej wysokie oceny gali, przyszedł czas na kolejną odsłonę spotkania wojowników, którzy na co dzień ciężko pracują nad formą i techniką.

W walce wieczoru zmierzą się mający swoje doświadczenie w KSW – Bartłomiej Kopera i Gruzin Roman Kurashvili, jeden z czołowych zawodników MMA na Kaukazie.

Niewątpliwą wartością dodaną do gali Strife 2 jest starcie kobiet. Naprzeciwko siebie staną Róża Gumienna, która na swoim koncie ma m.in. brązowy medal Mistrzostw Świata w formule K1 oraz brazylijka Kethylen Rothenburg. Jednak trzeba pamiętać, że gala Strife 2 to nie tylko sprawdzeni i znani w środowisku zawodnicy, ale to również szansa dla młodych, obiecujących, lokalnych zawodników. Tak było w przypadku pierwszej edycji i podobnie jest teraz. W oktagonie zobaczymy 3 „naszych” zawodników tj. Kacper Cholewa, Łukasz Nowak i Kamil Gawryjołek.

Jak podkreślają organizatorzy gali Strife 2 ich nadrzędnym celem było i nadal jest, tworzenie w Puławach jednej z najlepszych i najbardziej profesjonalnych gal MMA po tej stronie Wisły i jak pokazują opinie po pierwszej edycji cel został w 100% zrealizowany. A jak będzie wyglądała druga odsłona, o tym można się przekonać osobiście już w najbliższą sobotę – 25 czerwca. Początek gali o godz. 18:00.

Walka wieczoru:
70.3 kg: Bartłomiej Kopera (9-7) vs. Roman Kurashvili (6-2)

Pozostałe:
120.2 kg: Kamil Gawryjołek (1-0) vs. Damian Olszewski (3-4)
61.2 kg: Róża Gumienna (3-2) vs. Kethylen Rothenburg (1-3)
93 kg: Patryk Grabowski (0-0) vs. Michał Dreczkowski (0-0)
83.9 kg: Łukasz Nowak (1-0) vs. Borys Dzikowski (0-0)
77.1 kg: Wiktor Zalewski (1-0) vs. Robert Ceremuga (0-0)
70.3 kg: Hugo Deux (0-0) vs. Diego Dias (0-0)

Semi-pro:
70.3 kg: Kacper Cholewa vs. Maciej Skarżycki
83.9 kg: Grzegorz Łukaszuk vs. Bartosz Kowal
120.2 kg: Iwo Baraniewski vs. Wojciech Kaźmierczuk

Informacja prasowa

ZOBACZ TAKŻE: UFC Vegas 57: Gamrot vs. Tsarukyan – karta walk. Gdzie i jak oglądąć?