Tymoteusz Łopaczyk, Karol Kutyła, Mateusz Rajewski, i dużo więcej! Wielkimi krokami zbliża się Strife Tube 3. Szczegóły związane zarówno z transmisją, jak i rozpiską, dostępne są poniżej.

Termin: 16 lutego 2024 r.
Miejsce: Radom, Polska
Transmisja: od 19:00 na platformie YouTube/TVN Turbo

Cztery pierwsze walki są w formule semi-pro, gdzie zobaczymy m. in. mocno wyczekiwane talenty młodego pokolenia, w postaci braci Chudzik.

Kolejne sześć pojedynków, to starcia zawodowe, z których każde zapowiada się bardzo widowiskowo. Całość wieńczy walka wieczoru, w której aktualny Mistrz Babilon MMA – Tymoteusz Łopaczyk – podejmie Alissona Barbosę. Mieszkający w Warszawie Polak, stoi przed prawdopodobnie najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Trenujący w Phuket Fight Club (Tajlandia) Brazylijczyk, ma przeszłość pod szyldem ONE, a co ciekawe – wszystkie 21 wygranych zanotował przed czasem, głównie przez poddania.
Przystawką przed walką wieczoru będzie co-main event z udziałem dwóch efektownych stójkowiczy – Karola Kutyły i Mateusza Rajewskiego. Gwarantuje to dobrą bitkę!

Ciekawie zapowiada się rywalizacja Pań – znana w środowisku pracowniczka KSW i utalentowana Zawodniczka, Kinga Jendrasik zmierzy się z utytułowaną na amatorstwie Pauliną Wiśniewską.

Zobaczymy także lokalnego bohatera, charakternego Damiana Zubę w starciu z „talenciakiem” Michałem Hirem oraz bardzo efektownie walczącego, młodego uzbeka Rashida Nazirova, w starciu z dużo bardziej doświadczonym podopiecznym Tomasza Brondera, Konradem Dratwą.

Transmisję uświetnią swoim głosem komentatorskim Albert Odzimkowski i Patryk Prokulski, a w studio między walkami, zobaczymy m. in. Damiana Janikowskiego, Patryka Kaczmarczyka, Daniela Omielańczuka, czy Piotra Strusa.

Walka wieczoru:
CW 80 kg: Tymoteusz Łopaczyk (10-3) vs. Allisson Barbosa (21-9)

Pozostałe:
65.8 kg: Karol Kutyła (7-6) vs. Mateusz Rajewski (3-3)
65.8 kg: Adrian Hamerski (2-0) vs. Hiderlandson Ribeiro (1-0)
56.7 kg: Kinga Jendrasik (2-1) vs. Paulina Wiśniewska (1-0)
70.3 kg: Damian Zuba (4-6) vs. Michał Hir (0-0)
61.2 kg: Konrad Dratwa (3-4) vs. Rashidbek Nazirov (0-1)
77.1 kg Semi-Pro: Karol Chudzik vs. Gracjan Kupczyński
CW 63.5 kg Semi-Pro: Aleks Rosiak vs. Nikolai Kazachynskyi
93 kg Semi-Pro: Piotr Chudzik vs. Grzegorz Krysztajtys
120.2 kg Semi-Pro: Kacper Paczóski vs. Adam Kulik

Jeśli chcesz obstawić pojedynki innych wydarzeń MMA, zajrzyj koniecznie TUTAJ lub kliknij w banner poniżej.