Artur Szczepaniak, który wcześniej zdobył uznanie jako pretendent do pasa KSW wagi półśredniej, szykuje się do powrotu na arenę walk. Kibice z niecierpliwością oczekują na jego występ na nadchodzącej gali z numerem 93, która odbędzie się 6 kwietnia w paryskiej Adidas Arenie.

Artur Szczepaniak, znany ze swojego widowiskowego stylu walki oraz imponującego rekordu w zawodowym MMA, obecnie pracuje nad przygotowaniami do tej kolejnej potyczki. Jego poprzednie występy w klatce KSW zagwarantowały mu szacunek fanów i ekspertów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gala KSW 93 jest dość wyjątkowa, bowiem polska organizacja po raz pierwszy zawita do stolicy Francji. Rozegra się ona w Adidas Arenie w Paryżu, która jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie.

Zobacz także: Wilson Varela wystąpi na KSW w Paryżu

Szczepaniak ostatni pojedynek w okrągłej klatce stoczył we wrześniu minionego roku. Na 86. edycji skonfrontował się z Henrym Fadipe (14-11-1), finalnie rozbijając go w drugiej odsłonie starcia. Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Adriana Bartosińskiego (15-0).

Źródło: Instagram/KSW, fot. Materiały prasowe KSW