Lipcowe wydarzenie UFC 264 rozegra się pod znakiem trzeciej konfrontacji Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. Amerykański gigant już teraz stara się zbudować jeszcze większe emocje, publikując zapowiedź tego pojedynku. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy po raz pierwszy podzielili oktagon we wrześniu 2014. Wówczas to „Notorious” pokazał się z lepszej strony i nie dając swojemu oponentowi najmniejszych szans, znokautował go już w pierwszej odsłonie starcia. Po upływie kilku lat, ich drogi ponownie się przecięły. Doszło do tego na początku bieżącego roku i tym razem wszytko było inaczej. Dustin Poirier (27-6) jeszcze przed walką podkreślał, że wcześniej podszedł do tej rywalizacji zbyt emocjonalnie i tym razem to on opuści arenę z tarczą. Jak obiecał, tak zrobił – druga odsłona, kombinacja bokserska i Irlandczyk ląduje na deskach.

Zobacz także: Dana White szuka rezerwowego zawodnika do starcia Poirier vs. McGregor 3

Sami fighterzy oraz przedstawiciele organizacji szybko chcieli doprowadzić do trylogii i tak właśnie tak się stało. W międzyczasie byliśmy jeszcze świadkami przepychanek w przestrzeni internetowej, co dodatkowo może nakręcić zainteresowanie tym pojedynkiem. Który z nich okaże się lepszy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 10 lipca.

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship