Nie milkną echa rozstania Przemysława Szyszki z klubem Uniq Fight Club. W rozmowie z naszym portalem trener skomentował nieco dokładniej całe zamieszanie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Minął już miesiąc od chwili, gdy Przemek Szyszka opuścił szeregi Uniq Fight Club, a temat nadal jest żywy w przestrzeni medialnej. Trener wraz z częścią zawodników znalazł nowe miejsce w Copacabanie Ursynów i nie planuje – póki co – nigdzie się przenosić. A jak on sam komentuje fakt odejścia z Uniq?

Pierwsza sprawa jest taka, że musiałem dać ten post, to oświadczenie z racji tego, że ja tam miałem prowadzić obóz, na który ludzie zapisali się specjalnie, żeby jechać ze mną.

powiedział w rozmowie z naszym portalem Szyszka.

Na zajęcia przychodzą ludzie, którzy byli ze mną związani i wiesz, jeżeli ja dowiaduję się z dnia na dzień, że już nie jestem w klubie, to musiałem to jakoś wyjaśnić, bo później to oni by mieli do mnie pretensje, że czemu nie powiedział, że mnie już nie ma, a my przyszliśmy, zapłaciliśmy za obóz itp. Dlatego stwierdziłem, że muszę taki post dać. Ten post też nie był obraźliwy, nikogo nie obraził, nie wyciągnął jakich brudów czy rzeczy, które by mogły kogokolwiek urazić, bo ja jestem daleki od tego.

Ja chciałem i myślę, że do tego doprowadziłem, żeby rozstać się z klasą. Jeżeli była taka decyzja, że mam odejść z klubu, to chciałem to zrobić klasą, nie mówić w każdym wywiadzie, że tak było albo inaczej.

Boli mnie to, że teraz jest dużo takich rzeczy wylewanych w tych różnych wywiadach, których słucham… znaczy, ja tak naprawdę nie słucham, tylko ludzie mi to wysyłają, jakieś fragmenty. I mówienie, że teraz będzie profesjonalizm, że dotąd go nie było… No, to chciałbym przypomnieć, że jeszcze niedawno byłem okrzyknięty trenerem klubu, w 2022 r. osiągnęliśmy tyle sportowych sukcesów i tyle razem zrobiliśmy… No, to jest bolesne. Ale wiesz, ludzi się poznaje całe życie. Ja idę do przodu, każdemu mogę podać rękę, z każdym pionę zbić. Nie ma we mnie złej krwi.

Wiesz, to jest ich biznes. Nie chcieli mnie w tym biznesie, to odchodzę z klasą i robię swoje.

podsumował.

Cały wywiad możecie obejrzeć na naszym kanale:

Zobacz także: Prywatne niesnaski jednym z powodów rozstania trenera Szyszki z Uniq Fight Club