Trzej czołowi rosyjscy zawodnicy podpisali kontrakty z PFL (wcześniej WSoF)

źródło: MMAjunkie

Aż trzech czołowych rosyjskich zawodników wagi półciężkiej i lekkiej podpisało kontrakty z organizacją Professional Fighters League (wcześniejszym WSoF).

Pierwszym wojownikiem, o którym się dowiedzieliśmy jest uważany za najlepszego rosyjskiego „półciężkiego” – niepokonany Rashid Yusupov (8-0), który do tej pory większość swoich bojów stoczył w organizacji M-1 Challenge. Wygrywał z takimi zawodnikami jak – Stephan Puetz (pogromca Marcina Tybury) czy Viktor Nemkov.

O kolejnych dwóch zawodnikach poinformował sam Yusupov w rozmowie z MMA-Today.com. Są nimi, były zawodnik UFCRashid Magomedov (20-2), który sześć ostatnich pojedynków stoczył pod banderą największej organizacji świata i z aż pięciu z nich wychodził z ręką w górze, m.in. po wiktoriach z Gilbertem Burnsem i Tonym Martinem. Po wypełnieniu kontraktu nie zdecydował się jednak na podpisanie nowego. Ostatnim z tej trójki jest Magomed Idrisov (8-0). Podobnie jak Yusupov większość swoich walk stoczył dla M-1 Challenge. Odprawiał takich takich zawodników jak Sergei Grecicho czy Ivan Buchinger.

 

źródło: mma-today.com