Zapraszamy do przejrzenia relacji i podsumowania karty wstępnej gali UFC 264 a także obejrzenia wideo z najciekawszych skończeń.

170 lb: Carlos Condit (32-14) vs. Max Griffin (18-8)

Mocno od początku walki ruszył Max Griffin, zasypując rywala ciosami i kopnięciami. Sporo lowkicków lądowało na wykrocznej nodze Carlosa Condita, z którymi weteran klatek UFC wyraźnie nie potrafił sobie poradzić. W pewnym momencie, Griffin posłał oponenta na deski i był bardzo blisko skończenia ciosami młotkowymi. W drugiej rundzie, inicjatywę zaczął przejmować starszy z zawodników, spychając przeciwnika na siatkę i trafiając mocnymi ciosami. Griffin był skuteczniejszy w ostatniej odsłonie, w której wyraźnie kondycyjnie osłabł, a rywal konsekwentnie realizował swój plan, co doprowadziło go do zwycięstwa.

170 lb: Niko Price (14-5) vs. Michel Pereira (26-11)

Próba sprowadzenia w wykonaniu Niko Price’a spod siatki, lecz nieudana. Spora siła fizyczna po stronie Michela Pereiry nie pozwalała Price’owi na żadne ofensywne akcje w płaszczyźnie zapaśniczej. Klincz zapięty przez Brazylijczyka, kilka krótkich uderzeń w jego wykonaniu. Krótkim prawym, Pereira posłał rywala na deski i ekwilibrystycznym saltem rzucił się do parteru! Dosiad, ciosy Michela, próba kimury. Price jednak uciekł, samemu próbując zmusić rywala do odklepania, lecz skrętówką. Nieudanie, walka powróciła do stójki, gdzie niewiele się działo do końca. Od początku trzeciej rundy, Amerykanin mocno ruszył na oponenta, zasypując go gradem ciosów i kopnięć pod siatką. Sporo szalonych akcji z obu stron na zakończenie, wymiany na ciosy sierpowe i kolana w klinczu, niesamowita batalia!

Sędziowie jednogłośnie wskazali Michela Pereirę jako zwycięzcę walki, punktując 3x 29-28.

145 lb: Ryan Hall (8-2) vs. Ilia Topuria (11-0)

Kopnięcia w wykonaniu Ryana Halla, rozpaczliwe schodzenie po skrętówkę ze stójki (Imanari Roll) w wykonaniu Halla, ciosy. Ciągłe kładzenie się na matę po stronie Amerykanina, w pewnym momencie zawodnik reprezentujący Gruzję mocno naruszył oponenta, który padł na deski. Po wstaniu, kontynuował swoją jedyną przygotowaną akcję do tej walki, finalnie został ubity w parterze ciosami młotkowymi w 1. rundzie.


185 lb: Dricus Du Plessis (16-2) pok. Trevina Gilesa (14-3) przez KO (prawy) w 2. rundzie, 1:41 [OPIS WALKI + WIDEO]

Karta przedwstępna:
125 lb: Jennifer Maia pok. Jessicę Eye przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 30-27)
185 lb: Brad Tavares pok. Omariego Akhmedova przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29)
125 lb: Zhalgas Zhumagulov pok. Jerome’a Riverę przez poddanie (duszenie gilotynowe w stójce) w 1. rundzie, 2:02
185 lb: Hu Yaozong (3-2) vs. Alen Amedovski (8-2)