Aljamain Sterling udowodnił swoją wartość, pokonując Petra Yana w rewanżowym starciu.

Runda 1:

Middlekicki w wykonaniu Aljamaina Sterlinga. Niskie kopnięcie po stronie „Funk Mastera”. Nieudane sprowadzenie w wykonaniu mistrza, wybronione sprawlem przez Petra Yana. Próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Sterlinga. Middlekick, cios prosty. Yan wywierał presję, jednak nie zadawał zbyt wielu ciosów. Próba przechwycenia kopnięcia przez Rosjanina i kontry, przed którą dobrze się uchylił zawodnik z Jamajki. Świetne kopnięcie w wykonaniu Yana. Kombinacja 1-2 po stronie Petra. Dobry cios z lewej ręki po stronie Yana. Dwa lewe po stronie tymczasowego mistrza. Niecelne wysokie kopnięcie Petra. Trzy ciosy Sterlinga. Ciosy na korpus w wykonaniu Sterlinga, nieudane sprowadzenie.

Runda 2:

Od początku drugiej rundy, Aljamain ruszył mocniej. Dobre kopnięcie na korpus po stronie Yana. Frontkick po stronie Sterlinga. Mistrz zdołał zdobyć plecy rywala! Błyskawicznie zapiął trójkąt nogami na korpusie przeciwnika. Bezbronny Yan starał się wykluczać rękę Sterlina, od czasu do czasu spuszczając cios na jego głowę. Petr musiał być czujny, aby nie popełnić błędu, Sterling rozpuścił ręce i spuszczał mnóstwo ciosów na głowę przeciwnika.

Runda 3:

Wymiana na middlekicki. Sterling próbował latającego kolana. Niskie kopnięcie w wykonaniu tymczasowego mistrza. Próby grapplingowe po stronie Sterlinga, jednak Yan tym razem był lepiej przygotowany. Udane sprowadzenie i ponowne zajęcie pleców w wykonaniu Aljamaina. Bliźniacza pozycja niczym z drugiej rundy.

Runda 4:

Yan mocno ruszył z ciosami. Był bliski zajęcia pleców przeciwnika, jednak odpuścił. Niskie kopnięcie Rosjanina, zanurkowanie po nogi w wykonaniu Sterlinga. Kolana na udo po stronie Petra. Sterling ponownie próbował zająć plecy Yana, jednak grawitacja pomogła Rosjaninowi wybronić się z niedogodnej pozycji. Yan znajdował się z góry. Początkowo, mistrz próbował trójkąta nogami, jednak następnie został zabetonowany i nie był w stanie nic zrobić. Mocny cios po stronie Yana.

Runda 5:

Middlekick po stronie Yana, odpowiedź tym samym ze strony Sterlinga. Jamajczyk za wszelką cenę szukał obalenia. Nieskutecznie jednak, Rosjanin dobrze się bronił. Dobry lewy Yana, cios na korpus w wykonaniu przeciwnika. Sterling ponownie próbował zająć plecy rywala. Yan po chwili bycia kontrolowanym przez przeciwnika wyswobodził się z uchwytu. Kolano po stronie Petra. Wymiany grapplingowe, scrumble z obu stron. Yan za plecami Sterlinga na zakończenie walki.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Aljamaina Sterlinga jako zwycięzcę, punktując 2x 48-47, 47-48.