Alexander Volkanovski nie dał żadnych szans Chan Sung Jungowi, deklasując go w każdej płaszczyźnie.

Runda 1:

Niskie kopnięcia w wykonaniu Chan Sung Junga. Próba prawego po stronie Koreańczyka, skontrowana prawym, szybszym i celniejszym w wykonaniu Alexandra Volkanovskiego. Pretendent ruszył z sierpami, mistrz skontrował po raz kolejny. Niskie kopnięcia z obu stron. Lewy Alexandra, niskie kopnięcie. Dwa dobre ciosy Koreańczyka. Mnóstwo ciosów Australijczyka lądowało na głowie przeciwnika. Koreański Zombie starał się bazować na balansie i ruchu głową, jednak nie był w stanie przepuszczać uderzeń swojego rywala. Niskie kopnięcie po stornie Alexandra. Kolejny lowkick wylądował na wykrocznej nodze Zombiaka. Udane sprowadzenie po stronie Volkanovskiego. Zombie szybko wstał, jednak zainkasował mocne uderzenie z lewej ręki mistrza. Lewy Australijczyka posłał rywala na deski. 

Runda 2:

Niskie kopnięcia w wykonaniu obu zawodników. Lewy Alexandra. Kolejne niskie kopnięcie w wykonaniu Volkanovskiego. Zwarcie, wymiana ciosami z krótkiego dystansu. Niskie kopnięcie, middlekick w wykonaniu Alexandra. Prawy i lewy, które posłały na deski Koreańczyka! Volkanovski zanurkował do parteru na naruszonego rywala. Łokieć na zerwanie klinczu spod siatki, podbródkowy w wykonaniu mistrza. Prawy, lewy zaczepny Alexa, po którym obaj zawodnicy ponownie wylądowali w parterze. Mocny prawy Australijczyka. Koreański Zombie próbował odgryźć się lewym. Jab Alexandra. Niecelny podbródkowy Junga. Dwa dobre ciosy na zakończenie rundy wyprowadzone przez Junga.

Runda 3:

Wysokie kopnięcie po stronie Alexandra, próba odpowiedzi tą samą techniką Zombiaka. Wymiany na ciosy sierpowe. Następnie, obaj potraktowali się prostymi. Niskie kopnięcie Volkanovskiego. Dwa obszerne sierpowe doszły do głowy mistrza. Podbródkowy pretendenta zachwiał nieco Alexandrem. Klincz, zerwanie kolanem na korpus wyprowadzonym przez Australijczyka. Lewy sierp, prawy Volkanovskiego. Lewy mistrza. Dwa prawe. Próba sprowadzenia w wykonaniu Volkanovskiego. Dobra obrona w wykonaniu Junga. Próba sprowadzenia po stronie mistrza, choć szybko odpuszczona, zapewne miała na celu wybicie rywala z rytmu. Dwa sierpowe Zombiaka doszły do głowy rywala. Niskie kopnięcie czempiona. Prawy prosty Volkanovskiego. Pretendent wpadł z ciosami, zaganiając rywala na siatkę. Kolejne mocne sierpowe dochodziły do głowy Zombiaka, po których padł na deski. Volkanovski ruszył z dobiciem, jednak zabrakło czasu. Deklasacja…

Runda 4:

Niskie kopnięcie Volkanovskiego. Krótki prawy mistrza. Akcja ponowiona, wydłużona, lecz niecelnym ciosem. Kolejne ciosy dochodziły do głowy Zombiaka, sędzia wpadł między zawodników i przerwał walkę w stójce.