Świetny występ Jennifer Mai zapewnił jej zwycięstwo nad faworyzowaną Casey O’Neill.

Runda 1:

Obie zawodniczki wdały się w wymiany od początku pojedynku. Wysokie kopnięcie, ciosy proste ze strony Casey O’Neill, odpowiedzi ze wstecznego po stronie Jennifer Mai. Dobry prawy po stronie Szkotki. Trzy mocne proste w wykonaniu Brazylijki. Dobra ruchliwość po stronie Brazylijki. Lewy prosty O’Neill. Szukanie sprowadzenia przez Maię, lecz daleko poza celem. Mocne uderzenia Mai na zakończenie rundy.

Runda 2:

Niskie kopnięcie w wykonaniu O’Neill. Lowkick także w wykonaniu Brazylijki. Długie proste Szkotki dochodziły do głowy Mai, która odpowiadała ze wstecznego. Wyraźny problem z dobraniem się do Mai miała Casey O’Neill. Frontalne kopnięcie na szczękę w wykonaniu Brazylijki. Jednostajne tempo i zapętlane akcje w tej walce.

Runda 3:

Dociskanie do siatki przez Maię. O’Neill oddała na chwilę plecy, jednak z klinczu nic nie wynikło. Świetna kombinacja bokserska Brazylijki! Wszystkie ciosy doszły do głowy rywalki. Kopnięcie na korpus w wykonaniu zawodniczki z Brazylii. Lewy sierpowy O’Neill, wpadanie z ciosami, które łatwo kontrowała przeciwniczka.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Jennifer Maię jako zwyciężczynię, punktując 2x 29-28, 30-27 na jej korzyść.