Nie zawiedli oczekiwań fanów Justin Gaethje i Rafael Fiziev, dając kapitalne widowisko w co-main evencie gali UFC 286 w Londynie!

Runda 1:

Middlekick w wykonaniu Rafaela Fizieva. Szukanie kolejnego, lecz poza celem. Potężne niskie kopnięcie Justina Gaethje. Niecelne niskie kopnięcie Amerykanina. Middlekick tym razem po stronie „Highlighta”. Kopnięcie „Atamana”. Lewy sierpowy Fizieva. Kontra na kopnięcie Gaethje potężnymi sierpowymi w wykonaniu Fizieva. Middlekick Rafaela, klincz zapięty przez Amerykanina, kolano i krótki sierpowy. Szukanie kontr z obu stron. Mocne ciosy Fizieva, kolejny middlekick, sierpowe. Prawy w wykonaniu Fizieva. Mnóstwo sierpowych z krótkiego dystansu Fizieva. Prawy sierpowy, niecelny lewy Gaethje. Szukanie wybrania jednej nogi przez zawodnika z USA, z którego jednak nic nie wynikło. Kolano na korpus po stronie Fizieva! Potężne sierpowe Gaethje!

Runda 2:

Niskie kopnięcie Gaethje. Middlekick „Atamana”. Klincz, krótki prawy sierpowy Fizieva na rozerwanie. Kolano na korpus w wykonaniu Fizieva. Świetny sierpowy z prawej ręki wyprowadzony przez Gaethje. Klincz, prawy sierp Fizieva. Kolano „Atamana”. Wysokie kopnięcie Amerykanina. Lowkick w wykonaniu Azera. Potężne ciosy Justina! Podbródkowy Fizieva, sierpowe z krótkiego dystansu Gaethje. Lewy Fizieva. Wymiana na sierpy. Sporo uderzeń Rafaela. Zaczepny lewy Gaethje. Idealny cios Fizieva! Gaethje jakby nieco podłączony… Wysokie kopnięcie „Atamana”. Odpowiedź identyczną akcją ze strony oponenta.

Runda 3:

Dobry prawy Fizieva! Gaethje się chwiał! Kolano, sierpowe, frontalne kopnięcia. Gaethje ledwo stał na nogach, ratując się klinczem. Kolana na korpus po stronie Fizieva. Prawy sierpowy na rozerwanie uchwytu przez Amerykanina. Lewy Gaethje, middlekick na korpus po stronie „Atamana”. Kolejne kopnięcie wylądowało na korpusie Gaethje. Szukanie tajskiego klinczu przez Fizieva, nieskutecznie jednak. Podbródkowe i sierpowe Gaethje. Wybranie nogi przez Gaethje, szukanie sprowadzenia – nieskutecznie. Prawy na odejściu Fizieva. Prawy sierpowy Amerykanina, podbródkowy. Niskie kopnięcie zawodnika z USA, lewy prosty. Prawy sierpowy Gaethje. Lewy Rafaela. Middlekick, lewy w wykonaniu „Atamana”. Krótki i szybki lewy po stronie Gaethje. Prawy w wykonaniu Amerykanina. Sporo ciosó doszło do głowy rozbitego Azera. Wymiana na obszerne uderzenia. Podbródkowy „Highlighta”! Lewy Fizieva. Podbródkowy Amerykanina, udane sprowadzenie Gaethje na zakończenie pojedynku.

Sędziowie wypunktowali pojedynek na konto Justina Gaethje.