Max Holloway po świetnej walce w stójce wypunktował Arnolda Allena!

Runda 1:

Szukanie niskiego kopnięcia przez Arnolda Allena. Anglik uparcie próbował sfinalizować tę akcję mimo poprzednich niepowodzeń. Nieprzepisowe kopnięcie w krocze w wykonaniu Anglika, chwila przerwy i pojedynek wznowiony. Trzy dobre ciosy w wykonaniu Maxa Hollowaya. Kombinacja ciosów prostych w wykonaniu Amerykanina. Wysokie kopnięcie Allena. Doskonały prawy w wykonaniu Allena! Wysokie kopnięcie Allena, lecz zblokowane przez Maxa. Dobre uderzenia po stronie byłego mistrza wagi piórkowej. Spotkaniowe kopnięcia. Szukanie wysokiego kopnięcia z obu stron. Prawy i poprawka lewym przez Hollowaya. Dobra kombinacja kickbokserska ze strony Anglika. Doskonała kombinacja bokserska ze strony byłego czempiona. 1-2 Allena. Obrotówka na korpus z wyskoku ze strony Hollowaya! Wysokie kopnięcie!

Runda 2:

Pojedyncze akcje z obu stron. Doskonały lewy ze strony Allena. Anglik wściekle zaatakował dobrymi kombinacjami, połączonymi z frontalnymi kopnięciami. Ogromna szybkość Allena. Kolejny lewy doszedł do szczęki Hollowaya. Niskie kopnięcie Allena. Wysokie kopnięcie Amerykanina. Szukanie ciosu na tułów w wykonaniu byłego mistrza. Dobre wysokie kopnięcie Allena. Lewy sierpowy Anglika. Kombinacja Hollowaya, wystrzelona na korpus. Kopnięcia na korpus z obu stron. Max coraz częściej atakował swojego rywala na tułów. Lewy sierpowy Anglika. Niecelna obrotówka Maxa.

Runda 3:

Doskonała akcja pięściarska Maxa wytrąciła nieco rywala z równowagi. Prawy sierpowy byłego mistrza. Niskie kopnięcie Hollowaya, szukanie wysokiego. Lewy Maxa, szukanie zamachowych i mocnych ciosów, także z lewej ręki, po stronie oponenta. Wysokie kopnięcie Maxa, szukanie kontry po stronie przeciwnika. Dobre ciosy Maxa. Cios na korpus po stronie Allena. Wymiana na ciosy proste. Wysokie kopnięcie Allena, middlekick Maxa. Kolejne kopnięcie wylądowało na korpusie Anglika. Obrotowy backfist ze strony byłego mistrza.

Runda 4:

Szukanie niskich kopnięć przez Allena. Niecelne wysokie kopnięcie Anglika. Dobry krótki prawy Allena. Ciosy przeszywające podwójną gardę wyprowadzone przez byłego mistrza wagi piórkowej UFC. Prawy na korpus w wykonaniu Maxa, lewy na głowę. Wysokie kopnięcie Allena. Allen coraz bardziej agresywnie nacierał na swojego przeciwnika. Mnóstwo mocnych uderzeń z jego strony. Lewy w wykonaniu Allena na zakończenie rundy.

Runda 5:

Coraz mocniejsze i bardziej zamachowe ciosy sierpowe w wykonaniu Allena! Holloway zbierał coraz więcej uderzeń, jednak – jak to ma w zwyczaju – ani myślał się po nich przewracać! Krótki łokieć po stronie Anglika. Middlekick w wykonaniu Hollowaya. Allen nacierał, Holloway odpowiadał pojedynczymi akcjami. Mocny middlekick w wykonaniu byłego mistrza wagi piórkowej. Klincz zapięty przez Anglika, z którego jednak niewiele zdołało wyniknąć. Kombinacja bokserska i wysokie kopnięcie po stronie Allena. Kolano w wykonaniu Hollowaya, kolejny middlekick. Niecelne wysokie kopnięcie Allena. Obrotówka na korpus ze strony Maxa. Holloway zamknięty na siatce, Allen jednak wybrał wejście w klincz zamiast wyprowadzenie kilku ciosów. Anglik szukał sprowadzenia, zapewne celem zaznaczenia zwycięstwa w ostatniej rundzie. Bójka na zakończenie walki! Allen padł na deski!

Sędziowie jednogłośnie wskazali Maxa Hollowaya jako zwycięzcę, punktując 2x 49-46, 48-47 na jego korzyść.