Drew Dober dał świetną walkę z Alexandrem Hernandezem. Zawodnik z Nebraski wyszedł z niej zwycięsko, nokautując młodego rywala.

Runda 1:

Alexander Hernandez mocno ruszył na swojego przeciwnika, Drew Dober nie pozostawał mu dłużny i wymieniał z nim śmiało ciosy. Mocny prawy Dobera doszedł do głowy Hernandeza. „The Great” z udanym obaleniem, jednak niewiele krzywdy był w stanie zrobić rywalowi w tej płaszczyźnie. Dober szybko wstał, gdzie rywale ponownie poszli na wymiany kickbokserskie. Ponowna próba obalenia Alexandra, ale tym razem wybroniona za wykorzystaniem siatki przez Dobera. Mocno ciosów doszło do głowy Hernandeza! „The Great” mimo mobilności, nieco zatańczył na nogach. Alexander zepchnięty na siatkę, zbierał sporo ciosów, sam jednak odgryzał się przeciwnikowi mocnymi bombami, głównie w kontrze. Palec w oko Hernandeza.

Runda 2:

Hernandez rozpoczął od kopnięć, wsadzając po chwili palec w oko przeciwnikowi. Po chwili przerwy, obaj mocno na siebie ruszyli. Bardzo szybki Hernandez karcił przeciwnika ciosami prostymi, na co Dober odpowiedział tym samym – po czym ugięły się nogi pod Alexandrem! Nieudana próba obalenia w wykonaniu młodszego Amerykanina. Bardziej doświadczony zawodnik zepchnął oponenta pod siatkę, gdzie regularnie smagał go ciosami na korpus i głowę. Trzy mocne sierpy doszły do szczęki Hernandeza! Młody zawodnik niewiele miał miejsca do ucieczki, gdyż rywal z Nebraski nieustannie wywierał na nim presję. Sporo przestrzelonych ciosów Dobera, w końcu trafił overhandem! Hernandez odgryzał się ze wstecznego. Kombinacja trzech ciosów doszła do głowy Alexandra! Desperackie sprowadzenie Hernandeza uratowało go przed egzekucją! Drew szybko wstał, ale przy próbie wstawania zainkasował mocnego podbródkowego! Mnóstwo mocnych ciosów spadało na głowę Alexandra! Ponowne desperackie obalenie, jednak Dober szybko wstał i dokończył dzieła egzekucji na naruszonym rywalu, zmuszając Herba Deana do przerwania walki.