UFC on ESPN+ 39: Uriah Hall znokautował Andersona Silvę w 4. rundzie [WIDEO]

745

Nie udał się powrót do oktagonu Andersona Silvy, który po niezłym początku walki, finalnie padł po ciosie Jamajczyka w 4. rundzie.

Runda 1:

Obaj rozpoczęli bardzo spokojnie. Zero uderzeń przez ponad minutę. Nieśmiała próba niskiego kopnięcia w wykonaniu Halla. Lowkick byłego mistrza, odpowiedź rywala taką samą akcją. Wymiana na niskie kopnięcia. Kombinacja krótkiego prawego Halla i wysokie kopnięcie, po którym Jamajczyk upadł. Dobra kombinacja ze zmianą poziomów w wykonaniu Brazylijczyka. Silva mocno ruszył z kombinacją bokserską na rywala, Uriah spróbował kontry prawym prostym. Middlekick Halla. Jamajczyk zepchnięty na siatkę, 2 ciosy byłego mistrza doszły do celu. Hall powrócił na środek oktagonu, gdzie pozostawał jednak stale pasywny i nastawiał się przede wszystkim na kontry. Anderson ruszył, rywal próbował skontrować. Lewy prosty „Primetime’a” doszedł do głowy Brazylijczyka.

Runda 2:

Prawy prosty „Pająka”, dwa krótkie lewe Halla. Boczne kopnięcie na tułów w wykonaniu zawodnika z Brazylii. Frontalne kopnięcie Andersona. Kopnięcie na tułów Silvy. Lowkick zawodnika z Jamajki. Silva oddał podobną akcją. 1-2 Halla. Obrotówka na korpus byłego mistrza. Kopnięcie pod żebra „Pająka”. Niskie kopnięcie Silvy. Pojedynczy cios Uriaha. Niskie kopnięcie zawodnika z Jamajki. Dwa krótkie lewe proste. Obrotówka na głowę Halla, wyłapane na gardę przez „Pająka”. Prawy i lewy prosty „Primetime’a”. 

Runda 3:

1-2 Silvy. Krótkie lewe Halla. Dobra akcja „Pająka”, spychająca na siatkę przeciwnika, cios na tułów. Lewy prosty Halla. Wysokie kopnięcie Jamajczyka. Dwa ciosy Silvy, middlekick i niskie kopnięcie. Długi prosty na tułów w wykonaniu byłego mistrza. Frontalne kopnięcie na tułów w wykonaniu Silvy. Przestrzelona obrotówka na korpus z obu stron. Opadające kopnięcie „Pająka”. Zamachowy lewy cep legendarnego fightera. Dobry prawy prosty Silvy zachwiał nieco Jamajczykiem. Wymiana na ciosy proste. Zamachowy cep Andersona. Dwa prawe Silvy doszły do głowy rywala, który oparł się na siatce. „Pająk” złapał uchwyt, traktując przeciwnika stompami na śródstopie. Były mistrz zamknięty na siatce, Hall ruszył z ciosami. Walka powróciła na środek oktagonu, Silva zainkasował potężny prawy cios od rywala po krótkim lewym, po którym padł na deski! Jamajczyk bił, próbując skończyć walkę, jednak Silva przetrwał do końca rundy, dobrze się skręcając i łapiąc za nogę Uriaha.

Runda 4:

Zdecydowanie mocniej ruszył Silva, zaczynając od mocnego lewego. Wymiana na frontalne kopnięcia celowane w tułów. Wysokie kopnięcie „Pająka”. Presja wywierana przez byłego mistrza. Lewy Jamajczyka. Brazylijczyk ruszył z szarżą ciosów prostych, którą skontrował Uriah Hall! Silva padł na deski, mnóstwo uderzeń z góry zmusiło sędziego do przerwania pojedynku. Po przerwaniu, były mistrz złapał za nogę sędziego…