Łukasz Brzeski przegrał swój debiut w UFC z Martinem Budayem po kontrowersyjnej decyzji sędziów.

Runda 1:

Prawy w wykonaniu Martina Budaya. Odpowiedź podobnym ciosem po stronie Łukasza Brzeskiego. Prosty Polaka, niecelny frontkick. Chaotyczne i obszerne ciosy Brzeskiego, pojedyncze ze strony Martina. Próba klinczu w wykonaniu Słowaka, lecz nieskuteczna. Niskie kopnięcie polskiego zawodnika. Kolejna próba klinczu po stronie Budaya. Prosty Brzeskiego. Lewy Polaka. Niskie kopnięcie, kombinacja 1-2 na korpus w wykonaniu Łukasza. Mocny prawy Brzeskiego zranił przeciwnika! Polak nie ustępował, rzucał kombinacje na rywala zamkniętego na siatce. Mnóstwo ciosów wyrzucanych przez Brzeskiego. Buday jakby miał ochotę zaoszczędzić nieco paliwa w baku na dalszy etap pojedynku. Niskie kopnięcie Budaya przechwycone przez polskiego zawodnika. Prawy Słowaka. 1-2 Łukasza.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Budaya. Prawy overhand Brzeskiego. Lowkick polskiego zawodnika. Odpowiedź także niskim kopnięciem ze strony Budaya. Zwarcie, ciosy proste Łukasza. Niecelny podbródkowy. Cep z prawej ręki Słowaka, zblokowany przez polskiego reprezentanta. Mocny lowkick Budaya. Lewy na korpus w wykonaniu Brzeskiego. Chaos z obu stron, kombinacje ciosami sierpowymi w wykonaniu Łukasza. Niecelny overhand Budaya. Kombinacja lewego na korpus i prawego na głowę Brzeskiego. Lewy krótki wyprowadzony przez Budaya. Kontra ze wstecznego po stronie Brzeskiego. Szarża krótkimi ciosami po stronie Martina, Brzeski starał się odskoczyć i skontrować obszernym overhandem. Próba przechwycenia niskiego kopnięcia przez polskiego zawodnika, lecz nieudana. Długie prawe proste w wykonaniu Łukasza.

Runda 3:

Niskie kopnięcia z obu stron. Prawy overhand po stronie Budaya. Odpowiedź identyczną akcją ze strony Brzeskiego. Prosty na korpus, następnie dwa ciosy na głowę i próba kopnięcia, choć pomylił się Łukasz o kilka centymetrów. 1-2 na korpus, następnie na głowę w wykonaniu Łukasza. Kolejny cios wylądował na korpusie Brzeskiego. Lewy sierpowy Budaya. Prawy po stronie Łukasza, niskie kopnięcie zawodnika ze Słowacji. Lewy ze wstecznego po stronie Brzeskiego. Prawy Budaya. Niecelne wiatraki Brzeskiego. Prawy Martina, odpowiedź prawym i lewym na korpus ze strony Łukasza. Mocny overhand Budaya.

Po trzech rundach, sędziowie niejednogłośnie wskazali Martina Budaya jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.