Alex Morono jednogłośnie wypunktował Mickeya Galla, na kartach sędziowskich wygrywając wszystkie rundy.

Runda 1:

Niewiele akcji od początku walki. Wewnętrzny lowkick i frontkick po stronie Alexa Morono. Dużo akcji ofensywnych w wykonaniu Mickeya Galla. Wymiana na ciosy proste. Lewy na lewy, celniejszy i mocniejszy w wykonaniu Morono, który posłał przeciwnika na deski! Morono poszedł po dobicie przeciwnika, gdzie jednak rywal w parterze szukał dźwigni na nogę, lecz nieskutecznie. Walka powróciła do stójki, gdzie obaj zawodnicy wymienili się ciosami sierpowymi.

Runda 2:

Mimo dość wyraźnie przegranej pierwszej rundy, Mickey Gall radził sobie dobrze w płaszczyźnie, w której lubuje się jego przeciwnik. Gall ruszył z mocnym prawym, który nieco zachwiał przeciwnikiem. Nieustannie wywierał także presję. Końcówka drugiego starcia wyglądała bardziej wyrównanie, choć kondycyjnie, lepiej starcie znosił, przynajmniej z pozoru – Mickey Gall.

Runda 3:

Wymiana na pojedyncze ciosy proste i sierpowe. Bardziej ruchliwy i aktywniejszy był Gall, jednak Morono posiadał zdecydowanie sprawniejszy celownik i górował szybkością nad przeciwnikiem. Próba latającego kolana w wykonaniu Galla, lecz niecelna. Klincz wynikający z agresywnego ruszenia z ciosami Galla. Obszerne ciosy w wykonaniu Mickeya. Lewy prosty i bardzo obszerny prawy sierpowy w wykonaniu, nieustannie zapętlana akcja. Backfist po stronie Morono.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Alexa Morono jako zwycięzcę, punktując 3x 30-27 na jego korzyść.