Grant Dawson po raz kolejny zwyciężył walkę w ostatnich sekundach trzeciej rundy, tym razem jednak przez duszenie na Jaredzie Gordonie.

Runda 1:

Kopnięcie w wykonaniu Granta Dawsona. Po chwili, akcja ponowiona na korpus rywala. Niskie kopnięcia Jareda Gordona. Gordon zaatakował akcją na korpus i głowę. Udane sprowadzenie po stronie Jareda, jednak nie zdołał zbyt długo utrzymać rywala w parterze. Niskie kopnięcie Gordona, próba latającego kolana i obrotówki w wykonaniu Dawsona. Dawson ruszył po sprowadzenie, przeciwnik jednak zapiął w kontrze ciasną gilotynę! Dawson zdołał uciec z niedogodnej pozycji i ponownie znalazł się w stójce. Udane sprowadzenie Dawsona, od razu zajęcie pleców przeciwnika. Sporo ciosów spadało na głowę Gordona. 

Runda 2:

Lewy Gordona, wysokie kopnięcie, lecz zblokowane. Dawson ruszył z ciosami i ponownie sprowadził przeciwnika do parteru, zajmując jego plecy. Dawson wpięty za plecami Gordona pod siatką, walka na chwyty, wzajemne wykluczanie rąk. Jared sprawnie uciekł, jednak Dawson nie odpuszczał, stale trzymając oponenta za nogę, haczeniem sprowadzając go do parteru, lecz nie na długo. Klincz rozerwany, walka powróciła do stójki. Po chwili jednak, Dawson ponownie sprowadził przeciwnika i za jego plecami spędził czas do końca rundy.

Runda 3:

Dwa krótkie ciosy w wykonaniu Gordona. Próba zamachowego sierpowego, lecz nieskuteczna. Sporo jednak trafiał Gordon w trzeciej odsłonie. Przeciwnik odpowiedział niskim, następnie celowanym w korpus i finalnie w głowę – kopnięciem. Presja w wykonaniu Gordona, udana obrona sprowadzenia, podbródkowy. Latające kolano w wykonaniu Dawsona! Udana obrona przed obaleniem. Dawson z łokciem, przeciwnik z ciosami prostymi. Udane sprowadzenie Dawsona, jednak przeciwnik trzymał gilotynę, z której nic nie wynikło. Obrotowy backfist w wykonaniu Granta, po którym się poślizgnął, co przeciwnik wykorzystał do wskoczenia do parteru. Dawson jednak odwrócił pozycję i zajął plecy, tym razem będąc w stanie udanie poszukać duszenia! Gordon odklepał!