Randy Brown jednogłośnie wypunktował Francisco Trinaldo.

Runda 1:

Niskie kopnięcie w wykonaniu Francisco Trinaldo. Odpychające kopnięcie na korpus ze strony Randy’ego Browna. Middlekick Jamajczyka, lowkick Brazylijczyka. Lewy prosty Francisco, dwa dobre ciosy i kopnięcie w wykonaniu Browna. Kolejne niskie kopnięcie Brazylijczyka sprawiło, że Jamajczyk stracił na chwilę równowagę. Mocny prawy Browna posłał Trinaldo na deski! Brazylijczyk szybko się jednak pozbierał. Kopnięcie na kolano w wykonaniu Randy’ego. Dwa dobre ciosy pod siatką w wykonaniu Brazylijczyka, szukanie sprowadzenia, które nieprzepisowe złapanie się siatki przez rywala uniemożliwiło mu sfinalizowanie zamiaru. Ponowna próba obalenia, tym razem bliżej środka klatki, udane. Próba poddania przez Trinaldo, z którego jednak Brown się wyswobodził i szybko powrócił do stójki. Po chwili, role się odwróciły i to Brown szukał poddania, jednak nie było dobrze dopięte, a gdy już to zrobił, zabrakło czasu.

Runda 2:

Pojedyncze ciosy Browna. Wysokie kopnięcie zawodnika z Jamajki. Coraz więcej ciosów prostych Browna lądowało na głowie Trinaldo. Lowkick Francisco. Dobry ruch głowy pozwolił Brownowi uniknąć kilku ciosów nadchodzących ze strony przeciwnika. Wysokie kopnięcie Browna. Uderzenia na korpus w wykonaniu Brazylijczyka, po chwili płynne przejście do ciosów na głowę. Frontkick Browna. Wymiana na wysokie kopnięcia. Lewy Trinaldo, krótki cios na korpus. Wymiany, z których żaden nie wyszedł jednak szczególnie celny. Zajęcie pleców przez Trinaldo pod siatką, szukanie sprowadzenia. Kolano na udo w wykonaniu Brazylijczyka. Udane sprowadzenie na zakończenie rundy.

Runda 3:

Prawy prosty Jamajczyka. Frontalne kopnięcie, próba obrotówki w wykonaniu Browna. Niskie kopnięcia Randy’ego. Próba kontry w wykonaniu Trinaldo, po niskim kopnięciu, Brown ponownie stracił równowagę, co rywal wykorzystał do zajęcia dominującej pozycji z góry. Brazylijczyk w gardzie. Kontrola po stronie zawodnika z Brazylii, krótkie ciosy, choć wyprowadzane w niewielkiej ilości. Brown szukał możliwości na ucieczkę, jednak dobra kontrola Trinaldo wyraźnie mu to uniemożliwiała.

Sędziowie wskazali Randy’ego Browna jako zwycięzcę, punktując 3x 29-28.