Brendan Allen z kolejnym zwycięstwem przez duszenie zza pleców! Tym razem, jego ofiarą padł Paul Craig!

Runda 1:

Zachowawcza walka od początku. Kopnięcie Paula Craiga, zblokowane przez Brendana Allena. Dwa dobre ciosy Amerykanina. Niskie kopnięcie Allena. Craig cierpliwy, nie ruszał z ofensywą. Dobry jab na korpus po stronie Allena. Złapanie klinczu, kolano w wykonaniu Amerykanina. Pojedynek pod ogrodzeniem, kontrola po stronie Craiga. Szukanie sprowadzenia przez Szkota. Doskonała kontra Allena na obalenie! Szukanie zajścia za plecy przez Luizjańczyka, kilka łokci. Półgarda, Allen szukał dojścia do duszenia trójkątnego rękoma. Szukanie dźwigni na rękę przez Allena, dojście do duszenia zza pleców! Calf slicer! Craig doskonale się bronił i sam poszukał skrętówki! Allen uciekł z dźwigni, wrócił do stójki, a tam ponownie cisnął rywalem o matę. Dobry łokieć Allena z góry.

Runda 2:

Cios prosty Allena w stójce. Obaj zawodnicy zranili się w tym samym czasie sierpami! Craig się zakołysał, zaś Allen popełnił krok w tył. Próba sprowadzenia Szkota, lecz skontrowana przez Amerykanina. Świetne i brutalne łokcie z gardy po stronie Brendana. Szukanie zajścia za plecy przez Allena. Trójkąt rękoma! Craig nie klepie. Allen zmienił pozycję. Kontrola z góry w wykonaniu Amerykanina. Łokieć z góry i kilka ciosów po stronie Allena. Craig czaił się z dołu na firmowy trójkąt nogami, lecz Allen doskonale się wybronił. Coraz bardziej rozcięte prawe oko Szkota. Ponowne szukanie przełożenia nogi na barku przeciwnika. Allen zaś, zadowalał się łokciami i kilkoma młotkami z góry.

Runda 3:

Prawy sierpowy Allena, doskonała kombinacja Amerykanina! Craig zszedł rozpaczliwie do nóg, lecz Allen błyskawicznie skontrował gilotyną. Choć ta dźwignia nie wyszła, Allen szybko zaszedł Szkotowi za plecy i tam łatwo go poddał!