Wszystko wskazuje na to, iż mistrzowskie starcie pomiędzy Alexandrem Volkanovskim oraz Brianem Ortegą wzbogaci rozpiskę wrześniowego wydarzenia UFC 266. Na ten moment nieznana jest jeszcze dokładna data oraz lokalizacja tej gali. 

Polskim kibicom UFC 266 z pewnością najbardziej kojarzy się z kolejną obroną mistrzowskiego pasa Jana Błachowicza (28-8). Ten zmierzy się wówczas z doświadczonym Brazylijczykiem – Gloverem Teixeirą (32-7). Choć pierwotnie oficjalnie ogłoszono, iż dojdzie do tego 4 września, komplikacje z wcześniejszym eventem spowodowały, iż szefostwo organizacji będzie musiało dokonać pewnych zmian w terminarzu. 

Zobacz także: Doniesienia: UFC 266 z możliwym nowym terminem

W przypadku numerowanych gal, coraz częstszym zabiegiem jest mnogość konfrontacji o mistrzowski pas, bo te przecież najbardziej przyciągają kibiców. Prezes amerykańskiego giganta potwierdził teraz, goszcząc w audycji Submission Radio, że może to mieć także miejsce podczas wydarzenia z numerem 266, gdzie obok polsko-brazylijskiego starcia, ma dojśćrównież do batalii o najwyższe laury w kategorii piórkowej. 

Tak, jest wpisane w 266. Nadal nie wiemy, gdzie dojdzie do tej gali. Mówiąc o tej walce, rozważamy koniec września, więc… Słuchajcie, zapowiada się na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie wiem, jak Kanada i Australia, ale reszta wygląda dobrze. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Alexander Volkanovski (22-1) oraz Brian Ortega (15-1) spełniają się teraz, jako trenerzy w najnowszym sezonie „The Ultimate Fighter”. Poczynania ich samych, jak i uczestników drużyn można śledzić aktualnie na sportowych antenach Polsatu

Źródło: YouTube/Submission Radio