Jak udało się ustalić brazylijskiemu portalowi AG Fight – informacja podana dalej przez Marcela Dorffa – Anthony Pettis nie będzie w stanie przystąpić do jutrzejszej konfrontacji z Alexem Martinezem. Na jego miejsce wejdzie Natan Schulte, natomiast jego niedoszły oponent – Raush Manfio w niedalekiej przyszłości ma zmierzyć się właśnie z „Showtimem”.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Według AG Fight, Anthony Pettis wypada z jutrzejszej gali, z powodu choroby. Natan Schulte zawalczy teraz z Alexem Martinezem. Pettis zmierzy się natomiast z Raushem Manfio 25 czerwca.”

Anthony Pettis (24-11) zadebiutował pod sztandarem PFL w kwietniu bieżącego roku, jednakże zdecydowanie nie może uznać tego występu za udany. Skrzyżował wówczas rękawice z Clayem Collardem (19-8) i – choć wielu upatrywało w nim faworyta – ostatecznie jednogłośnie przegrał na kartach sędziowskich. Porażka ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię dwóch triumfów, w ramach której – jeszcze pod szyldem UFC – pokonywał kolejno Donalda Cerrone (36-16) oraz Alexa Morono (19-7).

Zobacz także: PFL 2021 #4 z udziałem Marcina Helda – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Źródło: Twitter/Marcel Dorff