Ivan Vitasović pokonał Filipa Stawowego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Runda 1:

Ivan Vitasović próbował prawych. Filip Stawowy wywierał presję, traktując rywala dobrym sierpowym. Wymiana na ciosy z obu stron, Polak szukał skrócenia dystansu. Obszerny sierpowy ze strony Chorwata. VItasović poszukał możliwości sprowadzenia walki do parteru, jednak póki, wyłącznie dociskał rywala do siatki. Polak odwrócił pozycję pod ogrodzeniem i to on wpychał oponenta pod ogrodzenie. Piękny rzut w wykonaniu Stawowego! Pojedynek w parterze. Nie długo jednak, bo Chorwat zdołał wstać, Polak podchwycił głowę do gilotyny, lecz nic z tego nie wynikło. Rozerwanie klinczu przez Filipa z uderzeniami. Dociskanie do siatki na zakończenie rundy, kontrola Polaka.

Runda 2:

Chorwat szukał obalenia, lecz nieskutecznie. Walka na środku klatki, Stawowy inkasował niskie kopnięcia, po czym zapiął klincz pod siatką. Kontrola po stronie polskiego zawodnika. Klincz tym razem po stronie Vitasovicia. Kolana w jego wykonaniu. Udane sprowadzenie haczeniem po stronie Ivana.

Runda 3:

Klincz pod siatką po stronie Vitasovicia. Odwrócenie, Stawowy zaatakował pojedynczymi sierpami, którymi muchy by nawet nie skrzywdził. Vitasović zapiął klincz, Filip odwrócił pozycję pod ogrodzeniem. Kolana na uda Polaka.

Po dramatycznie słabej walce, sędziowie wskazali Ivana Vitasovicia jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-27.