Były mistrz UFC w wadze koguciej TJ Dillashaw oficjalnie zakończył swoje zawieszenie i może ponownie toczyć pojedynki w oktagonie.

TJ Dillashaw (16-4) został zawieszony na dwa lata z powodu wykrycia w jego organizmie niedozwolonych substancji (EPO). Na szczęście Dillashaw przyznał się do swojego błędu, co jest jednym z powodów, dla których USADA zdecydowała się złagodzić jego karę. Amerykanin swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC Fight Night 143, gdzie w pierwszej rundzie został znokautowany przez Henry’ego Cejudo (16-2).

Zawieszenie Amerykanina oficjalnie dobiegło końca i możemy się spodziewać tego, że już niedługo Dillashaw ponownie pojawi się w oktagonie. Jakiś czas temu były mistrz UFC w wadze koguciej opublikował na Instagramie zdjęcia, na których prezentował swoją obecną formę i trzeba przyznać, że TJ prezentował się imponująco.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy i z kim moglibyśmy zobaczyć Dillashawa w oktagonie. Niedawno Dana White zdradził, iż nie wyklucza tego, że TJ otrzyma natychmiastową szansę walki o mistrzowski pas.

Z kim chcielibyście zestawić Dillashawa?

Zobacz także: „Kurczak powrócił” – Chimaev wyśmiewa McGregora. Perry staje w obronie „Notoriousa”

źródło: bjpenn.com