Już w najbliższy weekend miejsce będzie miało kolejne, numerowane wydarzenie amerykańskiego giganta. Rewanżowy pojedynek Israela Adesanyi z Marvinem Vettorim zwieńczy UFC 263. Z racji tego, iż fighterzy mieli już w przeszłości okazję się skonfrontować, już wkrótce okaże się, który z nich zrobił większy progres. Poniżej dostępne są typy na tę walkę ich kolegów po fachu. 

Jack Hermannson: „Wydaje mi się, że Adesanya ponownie zwycięży. Będzie utrzymywał dystans i rozbije Vettori’ego. Myślę, iż prawdopodobnie zakończy się to decyzją, ponieważ Marvin jest bardzo wytrzymały.”

Eryk Anders: „Nie widzę sposobu, w jaki Adesanya miałby stracić pas. Będzie w stanie bronić obaleń i obijać Vettori’ego. Jeżeli chcesz ubić Izzy’ego, musisz to zrobić za pierwszym razem.”

Steven Peterson: „Człowieku, Adesanya wykorzysta swoją agresję, by nacierać na rywala i ustrzeli go lewym sierpowym.”

Christos Giagos: „Adesanya. Już raz pokonał Marvina – jego stójka będzie zbyt dobra.”

Matt Frevola: „Podoba mi się, iż Adesanya wraca po porażce. Myślę, że zobaczymy ogień w jego oczach i przypomni światu, jaki jest dobry, posyłając Marvina na deski.”

Frank Camacho: „Jestem fanem Izzy’ego. Jest fenomenalny i myślę, że pokona Vettori’ego przed czasem.”

TJ Brown: „Adesanya przez TKO w późniejszych rundach. Wydaje mi się, że będzie chciał go ubić po tym wszystkim, co Vettori mówił na jego temat.”

Youssef Zalal„Muszę wskazać Adesanyę. Myślę, że wygra na punkty, bo Marvin jest bardzo wytrzymały.”

Sean Woodson: „Adesanya. Jego kickboxing jest zbyt dobry i myślę, że tym razem wygra w bardziej przekonywujący sposób.”

Danny Sabatello: „Muszę pójść za moim człowiekiem – Włochem. Wydaje mi się, że Marvin może wejść do głowy Adesanyi, a ten wie, że to będzie ciężka przeprawa. Marvin zaskoczy wiele osób, wykorzystując swoje zapasy.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Israela Adesanyę: Jack Hermansson, Eryk Anders, Steven Peterson, Christos Giagos, Matt Frevola, Frank Camacho, TJ Brown, Youssef Zalal, Sean Woodson

Zawodnicy typujący Marvina Vettori’ego: Danny Sabatello

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC Vegas 27: Font vs. Garbrandt

Źródło: BJPENN.com