Przed nami gala UFC Vegas 42 z niesłychanie interesująco zapowiadającą się walką wieczoru pomiędzy Maxem Hollowayem oraz Yairem Rodriguezem. Poniżej dostępne są typy innych fighterów na tę konfrontację. 

Terrance McKinney: „Presja Maxa w klatce będzie zbyt duża i nie wydaje mi się, żeby Yair zdołał wytrzymać z nim pięć rund. Sędzia przewie to spotkanie w czwartej odsłonie.”

Adrian Yanez: „Na pewno Holloway. Jego dynamika i precyzyjne ciosy zrobią różnicę.”

Sean Woodson: „Max Holloway. Jestem jego wielkim fanem i nie wiem, w jaki sposób Yair miałby go pokonać.”

Billy Quarantillo: „Stawiam na Hollowaya, bo wie, jak znosić presję w wielkich momentach. Jego napór będzie zbyt duży dla Yaira, który miał przecież małą przerwę.”

Felicia Spencer: „Max Holloway jest ulubieńcem fanów i myślę, że jest bardzo techniczny i ma zbyt dobrą wytrzymałość dla Yaira.”

Damon Jackson: „Yair jest solidnym uderzaczem i wydaje mi się, że ma jakąś szansę, by złapać Maxa. Jednakże Holloway jest bardzo techniczny, a do tego ma twardą szczękę, więc nie padnie po jakimś przypadkowym ciosie. Nie byłbym również zdziwiony, gdyby Max go sprowadził i tam rozbijał. Yair nie jest gotowy na Maxa Hollowaya.”

Brent Primus: „Muszę wytypować Maxa Hollowaya. W przeszłości już walczył na dystansie pięciu rund. Tak się składa, że miałem okazję trenować z Yairem i uważam, iż jest bardzo utalentowany. Ale według mnie kondycja i tempo Maxa mogą być dla niego zabójcze.”

Chris Curtis: „Myślę, że Max Holloway wyboksuje Yaira i wygra przez TKO, albo ze zdecydowaną przewagą na punkty.”

Cody Durden: „Max. Z jego precyzją w ciosach, może znaleźć jakieś luki. Yair jest bardzo dobry i myślę, że będzie to ciekawy pojedynek, ale stawiam na Hollowaya.”

Jeff Molina: „Przy Yairze można postawić sporo pytań, bo przez jakiś czas go nie widzieliśmy. Jednakże ciężko jest typować przeciwko Maxowi, mając na uwadze jego umiejętności stójkowe i tempo.”

Thiago Moises: „Widzę, jak Max Holloway wygrywa. Nie da się rozkręcić Rodriguezowi i odnoszę wrażenie, że po prostu jest od niego lepszy.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Maxa Hollowaya: Terrance McKinney, Adrian Yanez, Sean Woodson, Billy Quarantillo, Felicia Spencer, Damon Jackson, Brent Primus, Chris Curtis, Cody Durden, Jeff Molina, Thiago Moises

Zawodnicy typujący Yaira Rodrigueza: –

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC 268: Usman vs. Covington 2

Źródło: BJPENN.com