Już w najbliższą sobotę oczy całego, sportowego świata zwrócone będą ku nowojorskiemu Madison Square Garden, gdzie miejsce będzie miało UFC 268 z walką wieczoru pomiędzy Kamaru Usmanem oraz Colbym Covingtonem. To, jak rozegrało się ich pierwsze spotkanie, chyba wszyscy doskonale pamiętają, jednak czy tym razem będzie tak samo? Poniżej dostępne są typy innych fighterów

Brent Primus: „Wskażę na Usmana. Jest bestią – trudno go złamać i ma niesamowite zapasy. Jego stójkowe umiejętności również się poprawiły od ich pierwszego starcia, więc będzie w stanie porozbijać Covingtona.”

Billy Quarantillo: „Covington jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale Usman na ten moment wydaje się być nie do pokonania. Jest najlepszym półśrednim i choć będzie to bliska i widowiskowa potyczka, ostatecznie da radę.”

Grant Dawson: „Typuję Usmana. Niesamowicie się rozwinął od ich pierwszego pojedynku. Covington miał tylko jedno starcie i nie widziałem jakiejś ogromnej poprawy.”

Chris Curtis: „Po prostu muszę wskazać na Usmana. Covington był mało aktywny, a to nigdy nie jest dobre na najwyższym poziomie. Stójka Kamaru również się bardzo poprawiła.”

Adrian Yanez: „Myślę, że Usman pozostanie na tronie. To może być wyrównane, mając na uwadze ich podobny styl, ale Kamaru jest po prostu lepszy.”

Sean Woodson: „Ponownie wskażę na Usmana. Kamaru ciągle się rozwija, a Colby wydaje się być tym samym zawodnikiem, co za pierwszym razem.”

Jordan Williams: „Usman przed czasem. Bardzo się rozwinął od pierwszej walki.”

Ike Villaneuva: „Kamaru Usman. Staje się lepszy z każdą, kolejną potyczką, a jego stójka może być na tyle niewygodna, że Covington nie będzie w stanie sobie z nią poradzić.”

Ode Osbourne: „Jak dla mnie Usman. Znowu znokautuje Colby’ego, ale spodziewam się, że Covington teraz spróbuje pójść w zapasy, bo zauważy, iż nie jest w stanie odpowiadać mu w wymianach stójkowych.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Kamaru Usmana: Brent Primus, Billy Quarantillo, Grant Dawson, Ricky Glenn, Chris Curtis, Adrian Yanez, Sean Woodson, Jordan Williams, Ike Villanueva, Ode Osbourne

Zawodnicy typujący Colby’ego Covingtona: –

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira

Źródło: BJPENN.com