Mamed Khalidov zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie, ukazujące fragment sparingu z byłym mistrzem KSW, Aslambekiem Saidovem. Przygotowania do powrotu do okrągłej klatki rozpoczęte na dobre? 

Mamed Khalidov (35-7-2) po raz ostatni widziany był w akcji, w październiku minionego roku. Podczas gali z numerem 55, po raz drugi stanął w szranki ze Scottem Askhamem (19-5) i dokonując praktycznie niemożliwego, niesamowicie efektownie posłał go na deski po upływie nieco ponad 30 sekund od rozpoczęcia batalii. Triumf nad wyraz cenny, ponieważ nie dość, iż udanie odpłacił się rywalowi za wcześniejszą przegraną, to jeszcze odebrał mu mistrzowski pas.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Choć na ten moment nie wiadomo, kiedy Khalidov powróci do klatki, bardzo prawdopodobne, iż jego kolejnym oponentem będzie aktualny mistrz wagi półśredniej, Roberto Soldic (19-3). Ten, wygrywając swój ostatni pojedynek, momentalnie wyskoczył z klatki, zwracając się do 41-latka o ewentualny bój. Konfrontacja ta wzbudza ogromne zainteresowanie, także poszczególny fighter z pewnością dołoży wszelkich starań, by wyjść w jak najlepszej dyspozycji. Zobaczcie, jak Mamed radzi sobie na sparingu z Aslambekiem Saidovem (23-6).

Źródło: Instagram/Mamed Khalidov