Wczoraj odbyła się gala Bellator 252, gdzie zobaczyliśmy wiele świetnych pojedynków. W jednym z nich Aaron Pico w drugiej rundzie brutalnie znokautował Johna de Jesusa (13-9).

Pierwszą rundę rozpoczął „Platano” od dynamicznego frontalnego kopnięcia na korpus. Pico od początku nadawał rytm tej walce i mocno szedł mocno do przodu inicjując akcje bokserskie. Po jednej z nich obalił swojego rywala. Przez dwie minuty bardzo dobrze kontrolował go w parterze. Na około 30 sekund przed zakończeniem tej rundy de Jesusowi udało się powrócić do stójki. Po krótkich wymianach ciosów Pico znów zanurkował po nogi rywala, jednak tym razem udało mu się obronić to obalenie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W drugiej rundzie Pico znów od początku szedł do przodu i wywierał presję na swojego przeciwnika, który w tej fazie walki zadawał więcej ciosów i dwukrotnie udało mu się trafić Aarona świetnymi wysokimi kopnięciami. Jednak Pico szybko wrócił do gry i po świetnej kombinacji bokserskiej po raz kolejny obalił de Jesusa. Przez kolejne półtora minuty kontrolował swojego rywala w parterze. Nieoczekiwanie „Platano” znalazł sposób na powrót do stójki. Pico cały czas polował na głowę Amerykanina. W pewnym momencie wystrzelił świetną kombinacją ciosów sierpowych, którą powalił rywala na deski. Jednak walka nie była jeszcze skończona. Pico poszedł za ciosem i zaczął obijać Amerykanina w parterze. Dosyć szybko przeszedł do pozycji żółwia, skąd nadal szukał zwycięstwa przez czasem. John de Jesus wykorzystał nieuwagę rywala i walka znów wróciła do stójki. Aaron Pico doskonale czuł dystans i w pewnym momencie wystrzelił piekielnie silnym prawym sierpowym, którym jego przeciwnik padł na deski, gdzie po kanonadzie ciosów sędzia był zmuszony przerwać ten pojedynek.

Aaron Pico od początku kariery związany jest z organizacją Bellator, dla której stoczył już 10 walk. Aktualnie posiada świetną serię trzech wygranych z rzędu. Jest on niezwykle widowiskowym zawodnikiem. Do tej pory każdy swój pojedynek w zawodowej karierze kończył przed czasem.

źródło: Youtube, Bellator