ACA ogłasza terminy pięciu gal w 2019 roku i potwierdza wizytę w Polsce

56
źródło: facebook / ACA

Planujemy organizację 12 gal w 2019 roku – powiedział Mairbek Khasiev. Organizacja ACA zamieściła na swoim facebookowym profilu grafikę, na której wskazane zostały termin pierwszych gal, jakie odbędą się w przyszłym roku.

ACA po reorganizacji zdradziła swoje plany na 2019 rok.

Ustaliliśmy daty pierwszych pięciu gal na przyszły rok: 26 stycznia w Groznym, 16 lutego w Warszawie, dokładnie miesiąc później w Sankt Petersburgu, 30 marca w Krasnodarze oraz 26 kwietnia w Moskwie.

zapowiedział założyciel ACB (obecnie ACA), Mairbek Kashiev.

W sumie zakładamy organizację 12 eventów w przyszłym roku. 2/3 z nich odbędą się w Rosji, w miastach, gdzie ludzie kochają MMA i gdzie jest solidna baza pod takie wydarzenia. Planujemy kontynuować organizację gal także tam, gdzie ludzie zawsze przychodzą na nasze wydarzenia, np. w Polsce, w której zrobiliśmy już dotąd pięć eventów.

Kashiev wyjaśnił także, dlaczego pierwsza gala pod szyldem ACA będzie miała numer 91.

Numeracja wydarzeń będzie taka, jak w ACB. Mimo, że organizacja jest przemianowana na ACA, to jednak jest nadal tą samą ligą. Dlatego nasz następny event to ACA 91.

Organizator potwierdził także, iż mistrzowie ACB będą konfrontowani z mistrzami przejętej WFCA, co jego zdaniem będzie czymś bardzo interesującym dla fanów.

Zobacz także: DONIESIENIA: Marcin Held kontra były mistrz wagi lekkiej na ACA w Warszawie

 

źródło: facebook