Zapraszamy do obejrzenia jednego z naszych wywiadów zapowiadających sobotnią galę Wieczór Walk SWD 4, która odbędzie się w Krakowie.
Reprezentant katowickiego MMAtadores, prowadzony pod przewodnictwem trenera Tomasza Jeruszki, Adrian Bober (2-3) w walce zawodowej na karcie głównej Wieczoru Walk zmierzy się z niebezpiecznym Adrianem Osmańskim. W rozmowie sporo o długich i wyczerpujących przygotowaniach Adriana, pobycie w Tajlandii oraz roli trenera młodszych zawodników, którą zawodnik ten łączy z zawodowymi startami.
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu oraz gali Wieczór Walk SWD 4, której jesteśmy patronem medialnym. Start wydarzenia 25 maja o 18:00 w gali Suche Stawy w Krakowie, bilety dostępne u organizatora, wydarzenie będzie również transmitowane w formie streamu PPV, szczegóły u organizatora. Zapraszamy!















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)







