Adrian Bober vs Marian Strus kolejnym zawodowym pojedynkiem na gali Wieczór Walk SWD

źródło: Facebook/ Wieczór Walk SWD

Pojedynki, które mają już za sobą pewną historię budzą dodatkowe emocje. 25 maja w rewanżowym starciu zmierzą się ze sobą Adrian Bober (2-3) i Marian Strus (3-1)!

Reprezentant MMATADORES Katowice występu na poprzedniej edycji Wieczoru Walk nie może zaliczyć do udanych. Przegrał wtedy przez poddanie z mocnym Piotrem Przepiórką. Jest jednak przekonany, że tym razem będzie w stanie zaprezentować pełnię swoich możliwości, a przede wszystkim stworzy dla kibiców fantastyczne show, które zapamiętają na długo. Walka z rywalem, z którym dwa lata temu dali świetny i dramatyczny pojedynek, to jego zdaniem gwarancja takiego show, a jednocześnie szansa na rewanż za tamtą porażkę.

Dla Mariana Strusa będzie to pierwszy występ na naszej gali. Na swoim koncie ma już trzy zawodowe zwycięstwa i wszystkie z nich przez poddania. To jednak nie znaczy, że zawodnik z Zamościa groźny będzie tylko w parterze, co udowodnił już w pierwszym starciu. Świetne warunki fizyczne, dobra praca w klinczu, to wszystko sprawia, że jest wszechstronnym i niewygodnym dla każdego przeciwnikiem. 25 maja będzie chciał te atrybuty zaprezentować przed krakowską publicznością!

Gala organizowana pod szyldem Szkoły Walki Drwala powraca, już 25 maja w hali Suche Stawy będziemy mogli zobaczyć kolejną edycję tego wydarzenia.

Informacja Prasowa