To właściwie nie będzie news ale zaproszenie do udziału w akcji wsparcia dla naszego czołowego lekkiego, Marcina Helda.
Po niedzielnej porażce na gali UFC Fight Night w Sztokholmie, Marcin Held zamieścił emocjonalny wpis na swoim profilu na facebooku przyznając, że jest mu wstyd z powodu przegranej. Wszyscy, którzy oglądali walkę wiedzą jednak, że to był dobry pojedynek i Held prowadził na punkty aż do momentu, gdy nadział się na kolano przeciwnika.
W związku z tym, że fani Marcina wiedzą, na co go stać, członkowie forum zrzeszającego fanów MMA – Cohones, zapoczątkowali akcję wsparcia dla znakomitego lekkiego na Twitterze. Akcja ta ma uświadomić Sean’owi Shelby, czyli osobie odpowiedzialnej w UFC za zestawianie pojedynków, że bardzo chcemy zobaczyć Marcina Helda na gali UFC w Gdańsku.
Co zrobić, aby przyłączyć się do tej ciekawej inicjatywy? Wystarczy wpisać na swoim profilu na Twitterze następującą treść:
#heldufcgdansk @seanshelby @UFCEurope @MarcinHeld
Mile widziane także podawanie dalej twittów o tej samej treści znajomych i osób obserwowanych. Pomożecie? Akcja nabiera już tempa (poniżej przykładowe wpisy członków forum Cohones):
#heldufcgdansk @seanshelby @UFCEurope @MarcinHeld
— MuraSMMA (@MuraScohones) 29 maja 2017
#heldufcgdansk @seanshelby @UFCEurope
— Kuba Voranek (@Voranek_MMA) 29 maja 2017
@MarcinHeld @seanshelby @UFCEurope #heldufcgdansk
— Artur Mazur (@Art_Mazur) 30 maja 2017
#heldufcgdansk @seanshelby @UFCEurope @MarcinHeld
— Miszon (@SamuraiHussar) 29 maja 2017
@MarcinHeld #heldufcgdansk 👊💪 https://t.co/Ujaoo5iSp5
— Marcin Wrzosek (@PolishZombieMMA) 30 maja 2017
źródło: Twitter















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






